Bývalá členka Sugababes zbankrotovala

Foprmácia Sugababes - Mutya Buena v strede
Foprmácia Sugababes - Mutya Buena v strede SITA/AP
reklama:

Dvadsaťdeväťročná speváčka Mutya Buena nedokázala splatiť svoje dlhy na daniach.

Britský súd vyhlásil bankrot anglickej speváčky Mutye Bueny, ktorá sa preslávila ako jedna z pôvodných členiek dievčenskej skupiny Sugababes a momentálne pôsobí vo formácii Mutya Keisha Siobhan. Dôvodom bankrotu 29-ročnej rodáčky z Londýna je jej neschopnosť splatiť dlhy na daniach.

Originálne členky skupiny Sugababes sa na scénu vrátili v júli 2012 pod názvom Mutya Keisha Siobhan. Trio Siobhán Donaghy, Mutya Buena a Keisha Buchanan sa ako Sugababes v Európe dostalo do povedomia debutovým albumom One Touch (2000) obsahujúcim single ako Overload či Run For Cover.

Bola to však jediná nahrávka, na ktorej pracovali spoločne. Donaghy odišla zo skupiny v roku 2001, Buena ju nasledovala v roku 2005 a Buchanan v roku 2009. V súčasnosti tvorí Sugababes trojica Heidi Range, Amelle Berrabah a Jade Ewen.

Mutya Keisha Siobhan vlani v septembri predstavili debutový singel Flatline, ku ktorému nakrútili aj videoklip. Začiatkom tohto roka plánovali vydať album, no doteraz sa tak nestalo a skupina je od marca neaktívna.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.co.uk a archívu agentúry SITA.

28. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA