Cameron Diaz prezradila tajomstvo, ako mať šťastný vzťah

Cameron Diaz na premiére filmu Jedna za všetky v New Yorku
Cameron Diaz na premiére filmu Jedna za všetky v New Yorku SITA/AP
reklama:

Štyridsaťdvaročná rodáčka z kalifornského San Diega to uviedla v rozhovore pre magazín Cosmopolitan.

Americká herečka Cameron Diaz si myslí, že ak chce byť človek vo vzťahu šťastný, musí si ho správne načasovať. Štyridsaťdvaročná rodáčka z kalifornského San Diega to uviedla v rozhovore pre magazín Cosmopolitan.

Musíte si nájsť niekoho, kto je na tom rovnako ako vy. Je to celé o správnom načasovaní. Ak vstúpite do vzťahu, od ktorého chcete niečo celkom iné ako váš partner, nebude to fungovať. Nikdy ho nedostanete tam, kde by ste ho chceli mať,” prezradila herečka, ktorá v súčasnosti tvorí pár s rockerom Benjim Maddenom zo skupiny Good Charlotte. “Nezáleží na tom, koľko máte rokov. Ak chcete, aby vzťah fungoval, musíte si nájsť chlapa, ktorý je v rovnakej situácii ako vy a ktorý chce s vami naozaj byť,” dodala Diaz, ktorá v minulosti randila napríklad s Jaredom Letom či Justinom Timberlakeom.

Čítajte aj: Cameron Diaz mala sex so ženou, prezradila pikantnosti!

Cameron Diaz začínala ako modelka. Neskôr účinkovala v snímkach Maska (1994), Ona, jedine ona (1996), Medové týždne bez ženícha (1996), Hlava nad vodou (1996) alebo Tú svadbu treba zrušiť! (1997). Vďaka romantickej komédii Niečo na tej Mary je (1998) získala prvú nomináciu na Zlatý glóbus. Ďalšie tri nominácie jej vyniesli snímky V koži Johna Malkovicha (1999), Vanilkové nebo (2001) a Gangy New Yorku (2002). Známa je aj ako agentka Natalie Cook z filmu Charlieho anjeli (2000) a jeho pokračovania Charlieho anjeli: Na plný plyn (2003).

Na konte má množstvo ďalších titulov ako napríklad Jednoducho sexi (2002), Pozná ju ako svoje boty (2005), Prázdniny (2006), Mejdan v Las Vegas (2008), Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive (2010), Mrcha učiteľka (2011), Ako porodiť a nezblázniť sa (2012), Konzultant (2013), Sex Tape (2014) či Jedna za všetky (2014). V marci by sa mal do slovenských kín dostať filmový muzikál Annie, v ktorom si Diaz zahrala Agathu Hannigan.

Informácie pochádzajú z webstránky www.cosmopolitan.com a archívu agentúry SITA.

4. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA