Carrie Underwood a hokejista Mike Fisher čakajú dieťa

Carrie Underwood  a Mike Fisher
Carrie Underwood a Mike Fisher SITA/AP
reklama:

Americká country speváčka a kanadský hokejista sú manželmi od júla 2010.

Americká country speváčka Carrie Underwood a jej manžel, kanadský hokejista Mike Fisher čakajú prvé dieťa, ktoré by malo prísť na svet na jar. Tridsaťjedenročná víťazka speváckej súťaže American Idol z roku 2005 to oznámila prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotku, na ktorej je so svojimi dvoma psami. Tí majú oblečené tričká s nápismi „Budem veľký brat“ a „Budem veľká sestra„. Speváčkin 34-ročný manžel následne správu o jej tehotenstve potvrdil na Twitteri.

Instagram

Carrie Underwood sa stala známou v roku 2005, keď triumfovala v štvrtej sérii spomínanej súťaže American Idol.

V tom istom roku vydala aj svoj debutový album Some Hearts, po ktorom nasledovali nahrávky Carnival Ride (2007), Play On (2009) a Blown Away (2012).

Na konte má napríklad šesť cien Grammy, sedem American Music Awards, jedenásť Academy of Country Music Awards, šestnásť Billboard Music Awards a tiež nomináciu na Zlatý glóbus za pieseň There’s A Place For Us z filmu Narnia: Dobrodružstvá lode Ranný pútnik (2010).

Underwood a Fisher spolu začali chodiť koncom roka 2008, v decembri 2009 sa zasnúbili a v júli nasledujúceho roka sa zosobášili.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

2. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA