Charlie Sheen vraj zaútočil s nožom na zubára!

Zoznam najlepšie platených televíznych hercov podľa magazínu Forbes
Charlie Sheen - 10 miliónov dolárov SITA/AP
reklama:

Herec bol podľa výpovede zubnej techničky v tom čase pod vplyvom cracku.

Americký herec Charlie Sheen údajne vytiahol nôž na svojho zubára. Ako informuje portál TMZ, k incidentu došlo minulý týždeň vo štvrtok v Los Angeles, pričom prípad už rieši polícia ako možný útok so smrtiacou zbraňou.

Nemenovaný zdroj pre TMZ uviedol, že 49-ročný herec išiel k zubárovi s abscesom. Keď mu však zubná technička nasadila masku, aby mu podala oxid dusný, známy tiež ako rajský plyn, herec sa zrazu rozzúril a napadol ju. Do ambulancie následne vošli jeho bodyguardi a techničke sa podarilo ujsť. V miestnosti však zostali hercov zubár a zubný chirurg. Keď sa z ambulancie podarilo dostať zubárovi, ten techničke povedal, že Sheen naňho vytiahol nôž a snažil sa ho bodnúť, čo sa mu však nepodarilo. Technička polícii taktiež povedala, že herec bol v tom čase pod vplyvom cracku.

Zvrhlík Charlie? Obťažoval zubnú techničku!

Charlie Sheen, vlastným menom Carlos Irwin Estévez, je známy predovšetkým zo seriálu Dva a pol chlapa (2003), v ktorom v rokoch 2003 až 2011 hral sukničkára a starého mládenca Charlieho Harpera. V čase nakrúcania bol najlepšie plateným televíznym hercom na svete a za svoj výkon získal štyri nominácie na cenu Emmy a dve na Zlatý Glóbus. Sheen si okrem toho zahral aj v snímkach ako Čata (1986), Wall Street (1987), Mladé pušky (1988), Prvá liga (1989), Horúce strely (1991), Horúce strely 2 (1993), Traja mušketieri (1993), V koži Johna Malkovicha (1999), Scary Movie 3 (2003), Wall Street: Peniaze nikdy nespia (2010) či Scary Movie 5 (2013). Momentálne účinkuje v seriáli Kurz sebaovládania (2012).

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

2. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA