Chris Brown ukončil trojmesačné liečenie

Chris Brown
Chris Brown shutterstock.com
reklama:

Speváka poslal do liečebne súd po tom, ako ho vyhodili z inej liečebne v Malibu, pretože hodil kameň do okna auta vlastnej matky.

Americký spevák Chris Brown ukončil 90-dňové liečenie, počas ktorého sa učil zvládať hnev a musel užívať predpísané lieky.

Dvadsaťštyriročného rodáka z Virgínie poslal sudca na trojmesačné liečenie po tom, ako ho vyhodili z liečebne v Malibu, pretože hodil kameň do okna auta vlastnej matky.

Do zariadenia v Malibu dobrovoľne nastúpil po napadnutí istého Isaaca Adamsa Parkera z konca októbra. Súd vtedy rozhodol, že šlo iba o priestupok a nie trestný čin. Vzápätí po incidente sa však otvorila otázka týkajúca sa Brownovho podmienečného trestu za fyzické napadnutie speváčky a jeho vtedajšej priateľky Rihanny z roku 2009. Prokurátori žiadali, aby sudca speváka poslal za mreže a začal súdny proces vo veci porušenia podmienky. Súd však na slová prokurátorov nedal a rozhodol, že pre speváka bude lepšie, ak dokončí 90-dňové liečenie.

Brown krátko po opustení liečebne prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter oznámil, že jeho pripravovaná šiesta štúdiovka s názvom X vyjde 5. mája, v deň jeho 25. narodenín.

Spevák taktiež obvinil svojho bývalého manažéra, že zverejňuje jeho nové skladby. Tvrdí tiež, že mu nechce vrátiť pevný disk, na ktorom má materiál k spomínanému albumu X.

Chris Brown má na svojom konte zatiaľ päť albumov – Chris Brown (2005), Exclusive (2007), Graffiti (2009), F.A.M.E. (2011) a Fortune (2012). K jeho najúspešnejším hitom patria skladby Run It! (feat. Juelz Santana), Kiss Kiss, With You, No Air (feat. Jordin Sparks), Look At Me Now (feat. Lil Wayne & Busta Rhymes) alebo Forever.

V roku 2011 získal Grammy v kategórii Najlepší r’n’b album za nahrávku F.A.M.E.. Okrem hudby a spomínaného napadnutia Rihanny sa zviditeľnil tiež konfliktami s Drakeom či Frankom Oceanom.

Informácie pochádzajú z webstránok www.aceshowbiz.com, www.digitalspy.co.uk a archívu agentúry SITA.

24. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA