Chris Martin kúpil dom blízko exmanželky Gwyneth Paltrow

Chris Martin
Chris Martin SITA/AP
reklama:

Hudobník chce vraj tráviť viac času s dcérou Apple a synom Mosesom.

Britský hudobník Chris Martin si kúpil dom v Brentwoode v Los Angeles. Nehnuteľnosť sa nachádza neďaleko vily, v ktorej býval spolu s americkou herečkou Gwyneth Paltrow a ich dvoma deťmi. Magazín Us Weekly o tom informovalo niekoľko nemenovaných zdrojov.

Dvojica, ktorá sa zosobášila v roku 2005, ohlásila rozchod v marci tohto roka a frontman kapely Coldplay sa následne odsťahoval. Dom v susedstve bývalej partnerky si podľa zdrojov kúpil preto, aby mohol tráviť viac času s dcérou Apple a synom Mosesom.

So sťahovaním do nehnuteľnosti s piatimi izbami a siedmimi kúpeľňami vraj frontmanovi kapely Coldplay pomáhala aj matka Paltrow Blythe Danner. Vo vile za 6,75 milióna amerických dolárov (v prepočte 5,37 miliónov eur) sa koncom septembra konala aj oslava herečkiných 42. narodenín. Medzi pozvanými vraj nechýbali Kate Hudson, Nicole Richie, Tobey Maguire s manželkou Jen Meyer, Maya Rudolph alebo Gavin Rossdale.

„Sedeli oproti sebe, takže na seba všetci videli a mohli sa rozprávať. Všetci sa smiali. Gwyneth mala okolo seba kamarátky a nevedela sa prestať chichotať,“ povedal anonym. Martinova údajná nová priateľka, herečka Jennifer Lawrence, sa na párty nezúčastnila.

Chris Martin je frontmanom spomínanej kapely Coldplay, s ktorou vydal zatiaľ šesť štúdioviek – Parachutes (2000), A Rush Of Blood To The Head (2002), X&Y (2005), Viva La Vida Or Death And All His Friends (2008), Mylo Xyloto (2011) a Ghost Stories (2014). Coldplay majú na konte množstvo ocenení vrátane siedmich cien Grammy.

Chris Martin
SITA/AP

Gwyneth Paltrow odštartovala kariéru vo filmovom priemysle začiatkom 90. rokov minulého storočia. Verejnosť aj kritiku najskôr zaujala v snímkach Sedem (1996) a Emma (1996), veľký prielom prišiel v roku 1999, keď za herecký výkon v snímke Zamilovaný Shakespeare získala Oscara aj Zlatý Glóbus. Zahrala si tiež vo filmoch Talentovaný pán Ripley (1999), Svet zajtrajška (2005), Dôkaz (2006), Iron Man (2008), Iron Man 2 (2010), Nákaza (2011), Avengers: Pomstitelia (2012) či Iron Man 3 (2013). Za hosťovanie v seriáli Glee (2009) si vyslúžila televíznu cenu Emmy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

7. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA