Chris Pine si zahrá v trileri The Line

Chris Pine
SITA/AP
reklama:

Réžiu snímky má na starosti David Gordon Green, scenár napísal Sang Kyu Kim.

Americký herec Chris Pine si zahrá v pripravovanom trileri The Line. Dej snímky sa bude zameriavať na príbeh príslušníka hraničnej stráže, ktorý prežíva náročné obdobie v práci aj v osobnom živote, pretože stratí manželku a syna.

Nečakane sa začne starať o desaťročného chlapca, z ktorého sa po prestrelke so zločineckou skupinou stane sirota. Strážnik sa s chlapcom dá na útek, pričom zistí, že má nepriateľov na oboch stranách zákona.

Scenár napísal Sang Kyu Kim a réžiu má na starosti David Gordon Green.

Najznámejšou rolou Chrisa Pinea je úloha kapitána vesmírnej lode Enterprise Jamesa T. Kirka z filmu Star Trek (2009), ktorú si zopakoval aj v pokračovaní s podtitulom Do temnoty (2013). Pine sa ukázal aj vo filmoch ako Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození (2004), Zabiť eso (2006), Víno roku (2008), Nezastaviteľný vlak (2010), či To bude boj! (2012).

Naposledy sa predstavil v akčnej snímke Jack Ryan: V utajení (2014), ktorá by mala mať v slovenských kinách premiéru 30. januára.

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

29. januára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej