Chris Pratt prezradil, ako schudol

Chris Pratt
Chris Pratt shutterstock.com
reklama:

Pre 35-ročného herca nebolo spočiatku jednoduché dostať sa do správnej formy.

Americkému hercovi Chrisovi Prattovi sa podarilo schudnúť vďaka správnej strave. Tridsaťpäťročný herec to povedal pre magazín People. Ako tiež prezradil, dostať sa do správnej formy nebolo spočiatku jednoduché.

Chcel som schudnúť a tak som zvažoval, že prestanem jesť a budem len behať a piť proteínové nápoje. Aj som to robil, no neuvedomil som si, ako to vplýva na telo a vo chvíli, keď s tým prestanete, vaša váha sa vráti naspať a dokonca priberiete,” vyjadril sa rodák z Virginie v štáte Minnesota. “Robil som 500 klikov a behal osem kilometrov denne, všetko bez jedla. Nakoniec som si rozhodil telo. Potom som sa cítil zle, musel som ísť na operáciu ramena. To všetko, lebo som nesprávne trénoval,” priznal tiež herec. “Teraz sa mi darí chudnúť tak, že jem viac jedla, no je to správna zdravá strava. Takže aj keď som dokončil film, moje telo nehladovalo,” uviedol Pratt.

Chris Pratt je známy zo seriálov Everwood (2002 – 2006) a O.C. California (2003 – 2007) či zo snímok Wanted (2008), Moneyball (2011) alebo Ona (2013). Najnovšie sa predstavil vo filme Strážcovia Galaxie (2014).

Svoj hlas prepožičal aj do snímky Lego príbeh (2014). Jeho manželkou je od roku 2009 herečka Anna Faris, s ktorou má syna Jacka.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

3. augusta 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA