Christina Milian a Jas Prince zrušili zasnúby

Christina Milian
Christina Milian SITA/AP
reklama:

Speváčka sa už odsťahovala zo spoločného domu v Los Angeles

Americká speváčka a herečka Christina Milian a Jas Prince, šéf hudobného vydavateľstva Rap-a-Lot Records, zrušili zasnúbenie. Pre americký magazín Us Weekly to uviedol hovorca interpretkinej rodiny. Tridsaťdvaročná spevácka hviezda vraj zásnuby odvolala už začiatkom tohto mesiaca a vo štvrtok 19. júna si z losangeleského domu, kde so snúbencom žila, odniesla všetky svoje veci. Milian a Prince začali spolu randiť v roku 2010, zasnúbili sa vlani. Dôvod rozchodu zatiaľ neprezradili.

Christina Milian vydala svoj eponymný debutový album v roku 2001. Následne naň nadviazala štúdiovkami It’s About Time (2004) a So Amazin’ (2006). V roku 2009 mala vydať štvrtý album Elope, jeho vydanie však po rozvode s producentom The-Dreamom, s ktorým má dcéru Violet, odložila na neurčito. Medzi jej najznámejšie skladby patria napríklad AM to PM, When You Look At Me, Dip It Low, Whatever U Want, Say I či Us Against To World.

Rodáčka z Jersey City sa okrem hudby venuje aj herectvu. Predstavila sa napríklad v snímkach ako Prci, prci, prcičky (1999), Láska nič nestojí (2003), Buď cool (2005) či Pulz Hrôzy (2006).

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

20. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA