Čipka vs. kvetiny v móde

Čipka vs. kvetiny v móde
thinkstock.com
reklama:

S prichádzajúcou jarou sa nachystajte na bohatú nádielku módnych trhákov. Medzi najdominantnejšie vzory bude nasledovnú sezónu patriť čipka a kvetiny.

Milovníci teplúčka si už pomaly, ale isto brúsia zúbky na blížiacu sa jar a prvé šteklivé lúče jarného slniečka. Áno, potrvá to ešte nejaký mesiac… alebo podľa toho, ako sa príroda vo svojej nevyspytateľnosti rozhodne. V každom prípade, môžete sa začať navnaďovať trendmi, ktoré na nás číhajú už teraz na každom rohu.

Kvetinový vzor

Čo môže byť výstižnejšie na jar, ako kvety. Aj tento symbol rozkvitajúceho ročného obdobia inšpiroval módnych dizajnérov a tvorcov k tomu, aby sa pustili do kreatívnych výjavov. Opäť sa kvetiny vyskytnú v každom type oblečenia. Od bundičiek, cez tričká, topánky, kabelky, až po slnečné okuliare nájdete naozaj kvetinový vzor aktuálne všade.

Čipka

Bola niekedy čipka „OUT“?

To je otázka, na ktorú asi nenájdete negatívnu odpoveď. Len bola viac, alebo menej propagovaná. Čipkovaný vzor v oblečení sa však môže nazvať termínom nadčasového kúsku.

Čipka je neuveriteľne univerzálny vzor. Uplatniť ho môžete pri svadobných šatách, ale aj v ležérnom denimovom stylingu.

Módne doplnky, ktoré sú masovo žiadané

Fotoalbum k článku:

17. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej