Čo prezradí farba vlasov o žene?

účes, vlasy, krásna žena, hairstyle, beauty, vlny
shutterstock.com
reklama:

Farbu na vlasy si žena volí nie len preto, že sa jej páči, ale podvedome naozaj súvisí s určitými charakterovými črtami. Niekedy viac, inokedy menej, no všeobecne sú príznačné niektoré vlastnosti.

Ženy. Tak záhadné a zároveň jasne čitateľné. Každá je niečím iná, výnimočná, ale v zásade máme aj čosi spoločné. Povedali by ste však, že farba vlasov má súvis s povahou? Psychológovia áno.

Blondíny

Krásne dlhé slnkom žiariace vlasy sú považované za najatraktívnejšie u mužov. Evokujú na jednej strane nevinnosť, na druhej vzbudzuje silný sexappeal.

Blondínky sú si vedomé, že ich vlasy sú silnou zbraňou a často si farbu vlasov volia s cieľom upútať mužské pohlavie. Sú veľmi ženské a koketné. Ženy považujú blond farbu za silnú loveckú zbraň a jasné víťazstvo.

Dokážu byť aj prelietavé, no v ich duši sa skrýva citlivosť a túžba po romantike.

Katie Holmes
Alterna

Zvoľte si účes, ktorý sa hodí k vášmu typu tváre

Brunetky

Sú najprirodzenejšie pôsobiace vlasy. Či už sú vaše prirodzené, alebo si ich farbíte, tiež sa určité vlastnosti týkajú aj tejto skupinky žien.

Hnedé vlasy sa v mužských očiach považujú za najmenej zaujímavé. Brunetky totiž nemajú za primárny cieľ zaujať svoje okolie. Sú skôr vnútorne založené, s hodnotami orientovanými na rodinu a usadenie sa.

Považujú sa za veľmi rozumné, rozvážne a milujú svoje pohodlie. Intelekt a charakter sú poprednými vlastnosťami.

Pokiaľ muž hľadá istotu a pohodu, pri tejto žene bude zaručene šťastný.

Emma Stone
Revlon

Vypadávanie vlasov? Zmeňte svoj jedálniček

Ryšavky

Hrdzovlásky evokujú v mužoch sex a dravosť. Je to asi preto, že sú naozaj temperamentné a radi to nechajú znať. Ich ohnivá povaha a živelnosť je silným magnetom pre opačné pohlavie.

Sú dobrodružné a človek pri nich nepozná nudu. Nechýba im odvaha a preto mužom veľmi imponuje ich povaha.

, žena, krása
shutterstock.com

Výborná milenka láka nejeden mužský pohľad.

Účesy podľa znamení zverokruhu

Čiernovlásky

Čierna evokuje záhadnosť a zmyselnosť. Ženy s čiernymi vlasmi sú ťažšie čitateľné, niekedy sú tichšie, inokedy zas veselými spoločníkmi.

Vlasové trendy sezóny. Ktorý si vyberiete?

Čierna farba v mnohých vyvoláva skôr pocit temna a smútku avšak v praktickom živote ju vnímame ako univerzálnosť a “všemožnosť.”

Táto žena je do voza aj do koča, stačí ak nájde správneho partnera.

Čiernovlásky majú silnú dušu a bývajú vernými partnerkami. Často ich muži vystriedajú za akčnejší typ ženy, no väčšinou oľutujú.

30. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod