Ďalší mladoženáč: Lance Bass si vzal Michaela Turchina

Spevák Lance Bass vpravo a jeho snúbenec Michael Turchin
Spevák Lance Bass vpravo a jeho snúbenec Michael Turchin SITA/AP
reklama:

Svadba člena už nefungujúcej skupiny ‘N Sync sa konala v sobotu v hoteli Park Plaza v Los Angeles.

Americký spevák, tanečník a producent Lance Bass si v sobotu vzal svojho snúbenca Michaela Turchina. Svadba člena už nefungujúcej skupiny ‘N Sync sa konala v hoteli Park Plaza v Los Angeles a zúčastnilo sa na nej približne 300 hostí.

Boli medzi nimi napríklad aj ďalší členovia ‘N Sync – JC Chasez, Joey Fatone a Chris Kirkpatrick, ďalej AJ McLean, Emmanuelle Chriqui, Lisa Vanderpump, Cheryl Burke, Carmen Electra či Kris Jenner. Záznam z obradu odvysiela 5. februára americká televízia E! ako samostatný špeciál s názvom Lance Loves Michael: The Lance Bass Wedding.

Tridsaťpäťročný Bass sa s 27-ročným Turchinom zoznámil v roku 2010 a o rok neskôr spolu začali randiť. Hudobník požiadal svojho vyvoleného o ruku po prvý raz vlani v septembri, po roku si zásnuby zopakovali.

„Vedel som, že ho chcem spoznať. Priťahoval ma a vyzeral milo, no nebol som si istý tým, nakoľko sa on zaujíma o mňa. Bola to situácia, pri ktorej som si bol istý tým, že sa s ním chcem priateliť, no ani vo sne by mi nebolo napadlo, že to prerastie až do vzťahu,“ povedal spevák o stretnutí s partnerom pre magazín Brides.

James Lance Bass sa preslávil vďaka spomínanej formácii ‘N Sync, ktorá má na konte hity ako Bye Bye Bye, It’s Gonna Be Me, Gone alebo Girlfriend (feat. Nelly).

Objavil sa vo viacerých filmoch a zviditeľnil sa aj pokusom dostať sa do vesmíru vo vesmírnej lodi Sojuz, čo sa mu ani po niekoľkomesačnom tréningu nepodarilo, pretože prišiel o sponzorov. O svojej homosexuálnej orientácii po prvý raz verejne prehovoril v júli 2006, za čo mu udelili Human Rights Campaign Visibility Award. V roku 2007 vydal autobiografiu Out of Sync.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

21. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA