Ďalší výtržník spomedzi hercov: Kto je to tentoraz?

Columbus Short
Columbus Short SITA/AP
reklama:

Herec pod vplyvom alkoholu verbálne útočil na policajtov a odmietol s nimi spolupracovať.

Amerického choreografa, herca a speváka Columba Shorta zatkli v noci z piatka na sobotu v dallaskej reštaurácii Katy Trail Ice House za neprístojné správanie pod vplyvom alkoholu. Pre televíziu CNN to potvrdil policajný hovorca Warren Mitchell. Tridsaťjedenročný rodák z Kansas City sa podľa zamestnanca spomínaného podniku dostal do konfliktu s policajtmi mimo služby, ktorí v ňom pracujú ako ochrankári. Zamestnanec tiež uviedol, že niekdajší predstaviteľ Harrisona Wrighta zo seriálu Škandál (2012) ich verbálne napádal a nespolupracoval s nimi. Shortov manažér ani jeho právnik sa k celej veci zatiaľ nevyjadrili.

Shia LaBeouf je pekný kvietok, skončil vo väzení

Herec mal problémy so zákonom už v marci, keď sa pohádal a následne pobil s istým hosťom jednej z losangeleských reštaurácií. Napadnutý muž vraj po útoku stratil vedomie a herec mu tiež zlomil nos. Vo februári ho zase z fyzického napadnutia obvinila jeho manželka Tanee McCall Short, ktorú vraj ohrozoval s nožom v ruke.

Columbus Keith Short Jr. sa narodil 19. septembra 1982. Spolupracoval napríklad so speváčkou Britney Spears, keď vytvoril choreografiu pre jej turné Onyx Hotel (2003). Okrem spomínaného seriálu Škandál, v ktorom však po tretej sezóne skončil, si zahral aj vo filmoch ako Vojna svetov (2005), Nežiadaj svoj posledný tanec 2 (2006), Neprijatý? Fpoho! (2006), Cadillac Records (2008), Biela smrť (2009) alebo Parchanti (2010). S Tanee McCall Short, ktorá už podala žiadosť o rozvod, má dvojročnú dcéru Ayalu.

Informácie pochádzajú z webstránok www.people.com, www.cnn.com a archívu agentúry SITA.

7. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA