Ďalšia obeť hekera: Na internete sú nahé fotky tohto herca!

Matt Smith
Matt Smith SITA/AP
reklama:

Osemnásť obrázkov zachytáva britského herca a jeho bývalú priateľku Daisy Lowe, ako pózujú pred zrkadlom v kúpeľni istého hotela.

Fotografie nahého britského herca Matta Smitha a jeho niekdajšej priateľky, modelky Daisy Lowe sú ďalšími zo série súkromných obrázkov celebrít, ktoré sa objavili na internete. Tridsaťjedenročný bývalý predstaviteľ Doktora z kultového seriálu Pán času (2005) a 25-ročná modelka sa tak zaradili k hviezdam ako Jennifer Lawrence, Kirsten Dunst, Avril Lavigne, Kaley Cuoco alebo syn wrestlera Hulka Hogana Nick.

Informovala o tom BBC, podľa ktorej na nemenovanej webstránke zverejnili 18 fotografií pod názvom Daisy Lowe Leaked Nude. Tie zachytávajú dvojicu, ako nahí pózujú pred zrkadlom v kúpeľni neznámeho hotela. Smith, ktorý v spomínanom Pánovi času účinkoval v rokoch 2010 až 2013, a rodáčka z Primrose Hill tvorili pár sedem rokov. Vzťah ukončili vlani, čo podľa BBC znamená, že zábery vznikli už dávnejšie.

Obete neznámeho hekera

Fotoalbum k článku:

Fotografie nahých celebrít sa začali na internete objavovať koncom augusta. Na portáloch Reddit a 4Chan ich zverejnil neznámy heker, ktorý ich pravdepodobne získal prostredníctvom služieb, ako je napríklad iCloud spoločnosti Apple. K šíreniu obrázkov sa nedávno vyjadrila aj spomínaná herečka Jennifer Lawrence. “Nie je to škandál, je to sexuálny zločin,” uviedla v rozhovore pre magazín Vanity Fair.

Znechutená Jennifer Lawrence: Je to sexuálny zločin!

Matt Smith sa herectvu venuje od roku 2003. Kariéru začínal v londýnskych divadlách. Vo filme debutoval v roku 2006, keď si zahral v dráme The Ruby in the Smoke. Účinkoval tiež v snímkach ako Lono (2010), Christopher and His Kind (2011) alebo Bert & Dickie (2012). Za stvárnenie jedenásteho Doktora v spomínanom seriáli Pán času, získal niekoľko ocenení či nomináciu na cenu BAFTA. Daisy Rebecca Lowe je dcérou pesničkárky a dizajnérky Pearl Lowe a hudobníka Gavina Rossdalea z formácie Bush. Fotila napríklad pre magazíny Vogue Italia, Harper’s Bazaar, Elle, GQ, Marie Claire, Grazia alebo In Style.

Informácie pochádzajú z webstránky www.bbc.co.uk a archívu agentúry SITA.

10. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA