Ďalšie nahé celebritné fotky, tentoraz syna Hulka Hogana

Nick Hogan
Nick Hogan SITA/AP
reklama:

Neznámy hacker získal obrázky prostredníctvom služby iCloud spoločnosti Apple.

Na internete sa po súkromných fotografiách nahých speváčok a herečiek, akými sú napríklad Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst, Avril Lavigne, Cara Delevingne, Jenny McCarthy alebo Kaley Cuoco, objavili aj nahé obrázky syna amerického wrestlera a herca Hulka Hogana. Informoval o tom portál TMZ, podľa ktorého je Nick Hogan prvým mužom zapleteným do škandálu.

Ako uvádza TMZ, neznámy hacker získal fotografie prostredníctvom služby iCloud spoločnosti Apple. Na obrázkoch sa spolu s 24-ročným Nickom objavuje aj množstvo dievčat, s ktorými randil ešte počas strednej školy. Nechýbajú vraj ani fotografie jeho penisu. Medzi uniknutými zábermi by sa mali nachádzať aj dve fotografie Nickovej matky Lindy Bolley, ktorá má na nich pózovať v tangách. Rodák z Los Angeles však poprel, že by obrázky jeho 55-ročnej mamy ukradli hackeri z jeho účtu. Rovnako tiež tvrdí, že na niektorých fotografiách nie je on.

Nicholas Allan Bollea, známy aj ako Nick Hogan, sa preslávil účinkovaním v reality šou Hogan Knows Best (2005 – 2007), v ktorej sa predstavil spolu s oboma spomínanými rodičmi i staršou sestrou Brooke Hogan. Okrem toho sa objavil napríklad v horore Zabiť Katie Malone (2010).

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com.

5. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA