Daniel Radcliffe vypil počas nakrúcania nemrznúcu zmes!

Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe SITA/AP
reklama:

Dvadsaťpäťročný herec vypil počas nakrúcania filmu Horns vodu, do ktorej niekto zo štábu nalial nemrznúcu zmes.

Britský herec Daniel Radcliffe prezradil, že sa počas nakrúcania snímky Horns (2013) priotrávil. Dvadsaťpäťročný rodák z Londýna sa totiž na pľaci omylom napil vody, do ktorej niekto zo štábu nalial nemrznúcu zmes, o čom však herca nikto neinformoval.

Nakrúcali sme v Kanade a vonku mrzlo. Z kohútikov tiekla voda, ktorá však nebola pitná. Ja som to ale nevedel, a tak som jej vypil plnú šálku. Myslím, že polovicu z toho tvorila nemrznúca zmes alebo čokoľvek to už bolo,“ uviedol v talkšou Conana O’Briena herec, ktorý dodal, že mu bolo potom tri dni zle.

Daniela Radcliffa preslávila rola čarodejníka Harryho Pottera, do ktorej ho obsadili, keď mal jedenásť rokov. Po adaptácii knižného bestselleru Harry Potter a Kameň mudrcov (2001) si úlohu zopakoval ešte vo filmoch Harry Potter a Tajomná komnata (2002), Harry Potter a väzeň z Azkabanu (2004), Harry Potter a Ohnivá čaša (2005), Harry Potter a Fénixov rád (2007), Harry Potter a Polovičný princ (2009) a Harry Potter a Dary smrti 1. a 2. (2010, 2011).

Predstavil sa aj na divadelných doskách Broadwaya, kde účinkoval v muzikáli How To Succeed In Business Without Really Trying a za svoj výkon získal uznanie kritiky. V roku 2012 sa objavil ako mladý právnik v horore Žena v čiernom a v roku 2013 si vo filme Zbav sa svojich miláčikov zahral básnika Allena Ginsberga.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

8. novembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA