David Schwimmer bude hrať v seriáli Irreversible

David Schwimmer
David Schwimmer SITA/AP
reklama:

Televízny projekt na námet izraelského seriálu Bilti Hafich (2012) bude herec zároveň aj produkovať.

Americký herec a režisér David Schwimmer sa vráti na televízne obrazovky v seriáli americkej televíznej stanice ABC Irreversible, ktorý spracujú podľa izraelského seriálu Bilti Hafich (2012). Schwimmer bude projekt zároveň aj produkovať. Informoval o tom magazín The Hollywood Reporter.

V centre príbehu komediálneho seriálu sa bude nachádzať trochu excentrický a do seba zahľadený pár, ktorý tvoria Andy a Sarah. Schwimmer stvárni večne sarkastického pesimistu, spisovateľa Andyho, ktorý je autorom dvoch kníh. Jedna z nich bola veľmi úspešná a druhá zas úplný prepadák. Po neúspechu v písaní začne Andy prednášať na univerzite, zároveň sa však bude snažiť dokončiť svoj ďalší román a zarábať na živobytie workshopmi zameranými na písanie. Všetko sa však skomplikuje, keď sa mu narodí dcéra.

Originál televízneho seriálu sa v Izraeli zaradil medzi najúspešnejšie televízne projekty. Na americkej verzii sa bude podieľať scenárista Segahl Avin, ktorý sa spolupracoval aj na pôvodnom projekte, okrem neho budú jeho súčasťou aj americký producent a režisér Peter Tolan a producent Michael Wimer.

David Schwimmer sa narodil 2. novembra 1966. Preslávil sa predovšetkým postavou Rossa Gellera v seriáli Priatelia (1994 – 2004) Ďalej si zahral napríklad v snímkach 6 dní, 7 nocí (1998), Pobozkaj blázna (1998), Nadaný žiak (1998), Picking Up the Pieces (2000), Z ničoho len nič (2006), John Carter: Medzi dvoma svetmi (2012), The Iceman (2012) a tiež v miniseriáli Bratstvo neohrozených (2001).

Informácie pochádzajú z webstránky www.hollywoodreporter.com a archívu agentúry SITA.

1. februára 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA

Odvážne srdce

Odvazne srdce.jpg

BRATISLAVA 12. septembra 2017 (DJ/PR) – „Odvážne srdce je jedinečná kniha, ktorá nám ukazuje ako prepojenie meditatívnych myšlienok a cvičení s modernou … Čítať ďalej

Pod maskou

Pod maskou.jpg

BRATISLAVA 30. augusta 2017 (DJ/PR) – Čo sa stane, keď v ťažkej chvíli stretnete nesprávneho človeka? Nie zlého, neprávneho… V edícii … Čítať ďalej