Dcéra Christiny Aguilera má nezvyčajné meno, podľa počasia

Christina Aguilera
Christina Aguilera SITA/AP
reklama:

Tridsaťtriročná speváčka, ktorá v sobotu porodila, meno bábätka prezradila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Americká speváčka Christina Aguilera a jej snúbenec, filmový producent Matthew Rutler sa rozhodli dať svojej dcére meno Summer Rain Rutler. Tridsaťtriročná rodáčka z newyorského Staten Islandu, ktorá porodila v sobotu v Los Angeles, to oznámila prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter.

Pre speváčku je to druhý potomok, keďže má už šesťročného syna Maxa s bývalým manželom Jordanom Bratmanom. S tým sa zosobášila v roku 2005, o päť rokov sa však rozišli a v roku 2011 aj rozviedli. S Rutlerom sa zasnúbila tento rok na Valentína a v marci potom oznámila, že čakajú dievčatko.

Christina Aguilera sa na hudobnej scéne začala presadzovať v roku 1998, keď naspievala pieseň Reflection pre animovaný film Mulan. O rok neskôr vydala debutový eponymný album, ktorým si zabezpečila celosvetovú slávu. Nahrávka obsahovala hity ako Genie In A Bottle, What A Girl Wants, I Turn To You alebo Come On Over Baby (All I Want Is You). Jej druhým albumom v angličtine bola vianočná kolekcia My Kind Of Christmas (2000), po ktorej na trh uviedla provokatívnu štúdiovku Stripped (2002) s hitmi ako Dirrty, Beautiful, Fighter či The Voice Within.

Aguilera, ktorú v začiatkoch mnohé médiá stavali do pozície najväčšej konkurentky Britney Spears, sa prezentovala ešte troma štúdiovými nahrávkami – Back To Basics (2006), Bionic (2010) a Lotus (2012). Držiteľka štyroch cien Grammy má od roku 2010 svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy. V súčasnosti pracuje na novom albume.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

18. augusta 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA