Dcéru Whitney Houston našli vo vani v bezvedomí

Bobbi Kristina Brown
Bobbi Kristina Brown SITA/AP
reklama:

Dvadsaťjedenročná Bobbi Kristina Brown je v súčasnosti na jednotke intenzívnej starostlivosti a jej stav je stabilizovaný.

Dcéru už zosnulej americkej speváčky a herečky Whitney Houston našli dnes v bezvedomí doma vo vani.

Podľa polície objavil 21-ročnú Bobbi Kristinu Brown manžel Nick Gordon, ktorý jej spolu s kamarátom poskytol kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolali záchranku.

Brown je v súčasnosti v nemocnici na jednotke intenzívnej starostlivosti a jej stav je stabilizovaný. Ďalšie informácie zatiaľ nie sú známe.

Podobný osud ako matka? Dcéra Houston sa ešte neprebrala

Bobbi Kristina Brown je dcérou spomínanej Whitney Houston a jej bývalého manžela Bobbyho Browna. Slávnu speváčku našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie.

Matka Whitney Houston varuje vnučku pred svadbou

Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Fotoalbum k článku:

Bobbi Kristina Brown sa s Nickom Gordonom zosobášila vlani v januári. Zaujímavosťou je, že Gordona vychovávala Houston od 12 rokov ako vlastného syna, takže manželia spolu dospievali.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

1. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA