Dedička hotelového impéria Hilton je tehotná

Nicky Hilton
reklama:

Informoval o tom týždenník People s odvolaním sa na nemenovaný zdroj z okolia dvojice.

Dedička hotelového impéria Nicky Hilton a jej manžel James Rothschild čakajú prvého spoločného potomka. Informoval o tom týždenník People s odvolaním sa na nemenovaný zdroj z okolia dvojice. „Nicky je nadšená, že sa stane matkou a cíti sa skvele,“ uviedol zdroj.

Tridsaťdvaročná rodáčka z New Yorku sa vydala za Jamesa Rothschilda vlani v júli. Svadba sa konala v Oranžérii, ktorá je súčasťou záhrad Kensingtonského paláca v Londýne. Hilton a Rothschild, ktorý pochádza z rodiny bankárov, sa zoznámili v roku 2011 na svadbe modelky Petry Ecclestone a miliardára Jamesa Stunta. Rothschild požiadal svoju vyvolenú o ruku predvlani v auguste na severe Talianska, kde oslavovali výročie. Pre Hilton je to druhé manželstvo. V auguste 2004 si v Las Vegas vzala za manžela priateľa z detstva, podnikateľa Todda Meistera. Po troch mesiacoch však sobáš anulovali.

Nicky Hilton, celým menom Nicholai Olivia Hilton Rothschild, je módna návrhárka, podnikateľka a modelka. Je tiež mladšou sestrou speváčky a herečky Paris Hilton. Obe sú vnučkami Williama Barrona Hiltona a pravnučkami Conrada Hiltona, ktorý v roku 1946 založil sieť hotelov Hilton.

14. januára 2016

Odporúčané články

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod