Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
DEICHMANN - trendová obuv so storočnou tradíciou
DCHM
19. septembra 2014 Móda a krása od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

DEICHMANN – trendová obuv so storočnou tradíciou

Pred desiatimi rokmi otvorila spoločnosť DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. prvé predajne v Slovenskej republike. Dnes je táto spoločnosť jednotkou medzi maloobchodmi s obuvou v krajine. Tu je jej úspešný príbeh.

Najväčší európsky maloobchod s obuvou má na Slovensku za sebou úspešné desaťročie. V roku 2004 spoločnosť DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. otvorila prvú predajňu v Košiciach a odvtedy sústavne rástla. Dnes spoločnosť prevádzkuje 58 predajní v celej krajine a jeden internetový obchod. DEICHMANN-OBUV SK s.r.o. na Slovensku je členom skupiny DEICHMANN, ktorá je zastúpená v 24 krajinách s viac ako 3 500 predajňami. Spoločnosť, ktorá je riadená rodinou, oslávila v roku 2013 svoje 100. narodeniny.

Príbeh úspechu pokračuje

DEICHMANN-OBUV SK s.r.o ukončil rok 2013 rekordným počtom 2,3 milióna párov predanej obuvi a pokračuje v kurze rastu aj v jubilejnom roku. V čom tkvie tajomstvo úspechu?

Súčasťou našej stratégie je, že oslovujeme všetky vekové skupiny a vrstvy obyvateľstva. Ponúkame im trendovú, modernú obuv v dobrej kvalite za výnimočne výhodné ceny”, uvádza Karel Madzia, konateľ spoločnosti DEICHMANN-OBUV SK s.r.o.. „ S touto koncepciou sa nám podarilo preniknúť do trhovej medzery. Zákazníkov na Slovensku to presvedčilo, takže sme od roku 2009 lídrom trhu. Tento príbeh úspechu nás veľmi teší.“ Aj výsledky prieskumu trhu, ktorý si spoločnosť DEICHMANN pravidelne dáva robiť, odzrkadľujú tento úspešný príbeh. Spoločnosť sa v prípade najdôležitejších indikátorov ako je napríklad dostupnosť pre kupujúcich, lojalita zákazníkov a imidž značky umiestňuje na vedúcich pozíciách. Respondenti uvádzajú ako mimoriadne silné stránky spoločnosti DEICHMANN dobrý pomer ceny a kvality, rozmanitosť ponuky a aj zmysel pre módu.

Nakupovať 24 hodín denne v internetovom obchode

DEICHMANN-OBUV SK, s.r.o. hľadí do budúcnosti s optimizmom a naďalej sleduje expanzný kurz. Karel Madzia vidí v Slovenskej republike potenciál pre 80 až 90 predajní so zeleno-bielym logom D. Spoločnosť je dobre vyzbrojená aj vďaka svojmu novému internetovému obchodu, ktorý bol uvedený do prevádzky v marci 2014. Pod internetovou adresou www.deichmann.com si môžu zákazníci vyberať z celej kolekcie dvadsaťštyri hodín denne.

Žensky elegantná a hravá s DEICHMANN

Na jeseň ponúkne internetový obchod mimoriadny highlight: Talianska módna blogerka Veronica Ferraro z Milána vydáva vlastnú kolekciu, ktorá bude k dispozícii exkluzívne len v internetovom obchode. Žensky elegantná, ale aj hravá – tak možno opísať obuv v štýle Veronicy Ferraro. Kolekcia sa pohybuje v cenovom rozpätí od 19,90 EUR do 39,90 EUR. Predaj bude zahájený 7. októbra 2014.

Spoločnosť DEICHMANN-OBUV SK s.r.o vytvára stále nové miesta

Úspešný rok tejto rodinnej spoločnosti sa odzrkadľuje aj na počte novootvorených predajní. V roku 2014 otvorila päť nových prevádzok a jeden internetový obchod. K tomu pribudnú v tomto roku ešte aj nové predajne v Žiari nad Hronom a v Bratislave. Spoločnosť tak v roku 2014 vytvorí 25 nových pracovných miest.

Viac informácií získate na www.deichmann.com

Odporúčané články

Tenisky sú obuvou jesene Doplnky: Záruka skvelého štýlu!

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Odporúčané články

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.