Demi Lovato sa nemôže zbaviť domu vedľa bývalej priateľky!

Demi Lovato
Demi Lovato SITA/AP
reklama:

Speváčka sa pokúšala predať nehnuteľnosť v susedstve Miley Cyrus už viackrát, no bez úspechu.

Americká herečka a speváčka Demi Lovato sa už po štvrtý raz snaží predať dom, ktorý sa nachádza v Toluca Lake v Los Angeles. Dvadsaťdvaročná rodáčka z Albuquerque v Novom Mexiku kúpila šesťizbovú nehnuteľnosť v roku 2011 za 1,53 milióna amerických dolárov. Nebývala v nej však dlho. O rok neskôr sa totiž presťahovala do areálu, kde žijú ľudia, ktorí v minulosti trpeli závislosťami od alkoholu a drog. Herečka tu bývala približne rok, neskôr sa však nasťahovala do inej losangeleskej vily.

Prečítajte si aj: Demi Lovato: S Miley Cyrus už nemám nič spoločné!

Dom v Toluca Lake sa nachádza v susedstve speváčkinej bývalej dobrej kamarátky Miley Cyrus, o ktorej Lovato nedávno vyhlásila, že ju s ňou už nič nespája. Nehnuteľnosť sa pokúšala predať už niekoľkokrát, pričom naposledy tak urobila v júli. Za predaj vtedy požadovala 2,2 milióna dolárov, po dvoch dňoch od uvedenia na trh však ponuku stiahla. Tentoraz by chcela za dom dostať ešte viac, a to 2,22 milióna dolárov (v prepočte približne 1,78 milióna eur).

Demetria Devonne “Demi” Lovato sa preslávila účinkovaním vo filmoch Camp Rock (2008), Ako chrániť princezné (2009) či Camp Rock 2 (2010). Ako speváčka vydala albumy Don’t Forget (2008), Here We Go Again (2009), Unbroken (2011) a Demi (2013), pričom s druhým menovaným dobyla americký rebríček Billboard 200. V rokoch 2012 a 2013 pôsobila ako porotkyňa v americkej verzii súťaže The X Factor. Objavila sa tiež v piatej sezóne seriálu Glee (2009). Od októbra 2010 do konca januára 2011 podstúpila liečenie pre bulímiu, bipolárnu afektívnu poruchu a sebapoškodzovanie, pričom o svojich problémoch v rámci pomoci mladým dievčatám otvorene hovorí.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com a archívu agentúry SITA.

2. decembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA