Desivé odhalenie: Bobbi Kristina Brown spôsobila nehodu!

Dcéra Whitney Houston je stále v kritickom stave
Speváčka Cissy Houston a Bobbi Kristina Brown SITA/AP
reklama:

Incident sa stal štyri dni pred tým, ako ju v sobotu 31. januára našli v bezvedomí vo vani.

Dcéra zosnulej americkej speváčky a herečky Whitney Houston Bobbi Kristina Brown v januári spôsobila dopravnú nehodu. Incident sa stal štyri dni pred tým, ako ju v sobotu 31. januára našli v bezvedomí vo vani. Dvadsaťjedenročná Brown stratila kontrolu nad svojím džípom po tom, ako na ňom praskla jedna z pneumatík, prešla do protismeru a zrazila sa s ďalším vozidlom. Pneumatiku podľa polície poškodil klinec. Pri nehode sa zranili dvaja ľudia – kamarátka Brown Danyela Da Silva Bradley a šofér druhého auta, ktorých následne hospitalizovali. Zrážka zanechala na oboch vozidlách značné škody.

Bobbi Kristinu, ktorej otcom je spevák Bobby Brown, našiel v bezvedomí vo vani jej partner Nick Gordon spolu s kamarátom Maxom Lomasom. Muži jej poskytli kardiopulmonálnu resuscitáciu a zavolali záchranku. Tá ju previezla do nemocnice v meste Roswell v Georgii, kde ju uviedli do umelého spánku. Po niekoľkých dňoch ju potom premiestnili do zdravotníckeho zariadenia v Atlante. V jej dome neskôr polícia údajne objavila drogy.

Podobný osud ako matka? Dcéra Houston sa ešte neprebrala

Obdobnú situáciu zažila rodina aj pred troma rokmi. Spomínanú Whitney Houston našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy filmov Osobný strážca (1992) či Kazateľova žena (1996) bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Fotoalbum k článku:

Bobbi Kristina vlani v januári oznámila, že sa s Gordonom zosobášili. Právnik jej otca Christopher Brown však minulý týždeň vyhlásil, že manželmi nikdy neboli. Zaujímavosťou je, že Gordona od jeho dvanástich rokov vychovávala práve Houston, takže dvojica spolu dospievala.

Informácie pochádzajú z agentúry AP, webstránky abcnews.go.com a archívu agentúry SITA.

13. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA