Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Novosad
Novosad
27. februára 2014 Tipy redakcie od PRSITA Diskusia()

Dievčatá z detského domova u kaderníka Igora Novosada

Zážitok v podobe zmeny celkovej vizáže dievčatám z detského domovu pripravil obľúbený kaderník Igor Novosad spoločne v spolupráci s vizážistkami z MAKE-UP STUDIO a s tímom stylistov na víkendovú nedeľu. Ako nám prezradila pani riaditeľka z detského domova Opora Eva Martinkovičová, nie je veľa príležitostí na organizáciu podobných akcií najmä kvôli nedostatku financií. O to viac sa tešil štvorčlenný tím v sprievode s pani riaditeľkou na skvelý deň „Premeny“, akú by si určite nemohli dovoliť. „V detskom domove Opora vyrastá 52 detí, žijú v malej dedine, preto dievčatá nemajú veľa možností chodiť do ozajstného kaderníctva. Po prvýkrát sa stretli s vizážistkou a stylistkou. Väčšinou si frizúry robia samé, svojpomocne“, vyjadrila sa pani riaditeľka Eva Martinkovičová.

Na pocity z „Premeny“ sme sa opýtali priamo dievčat Denisy, Lucii a Katky a pani vychovávateľky.

Denisa, 13 rokov:

„Deň premeny bol skvelý, veľmi som si to užívala, rada sa pekne upravujem, bol to pre mňa skvelý zážitok a niekedy v budúcnosti si to rada zopakujem. Veľmi som sa tešila aj z milej prítomnosti Tomáša Maštalíra.“

Lucia, 15 rokov:

Novosad

“ Zo začiatku som mala obavy, aj som sa trocha bála, ako to dopadne, ale v novom účese som sa cítila úžasne, tak ako pravá dáma“.

Kristína, 17 rokov:

Novosad

„Bála som sa, že prídem o svoje dlhé vlasy, ale výsledok ma milo prekvapil. Cítim sa v novom účese úžasne, každý ma chváli, ba dokonca spolužiačky mi aj závideli…“.

Antónia – teta Tonka, vychovávateľka:

Novosad

“ V kaderníctve Igora Novosada sa mi veľmi páčilo, celý deň bol úžasný, každému to odporúčam. Stretla som nielen kolektív profesionálov, ale aj milých a priateľských ľudí. Mojím snom bolo, aby som vyzerala mladšie a moja nová vizáž z rúk odborníkov mi k tomu pomohla. Všetkým úprimne ďakujem.“

Potešenie z darčeku v podobe „Premeny“, ktorý dostali deti od pána Milana Múdreho- sponzora detského domova- pretrvávalo aj po príchode domov. Ohlasy boli veľkolepé. Kadernícke remeslo je veľmi obľúbené a blízke mnohým dievčatám z detského domova. Potvrdzuje to aj skutočnosť, že viaceré majú povolanie kaderníčok. Vďaka Igorovi Novosadovi si utvrdili jedinečnosť kaderníckeho umenia s cieľom meniť sny žien na skutočnosť.

Odporúčané články

Hviezdna Premena: Rozprávkovo očarujúca Dagmar Rostandt NOVOSAD EXPRESS CUT & GO: Krásna za pár minút

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Tipy redakcie

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...