Dom Miley Cyrus opäť vykradli

Miley Cyrus a jej nové tetovanie
Miley Cyrus a jej nové tetovanie SITA/AP
reklama:

Speváčkin dom vykradli už po tretí krát, tentoraz však už zlodej neodišiel naprázdno.

Dom Miley Cyrus v Toluca Lake navštívil zlodej 16. decembra a odniesol si veľké množstvo speváčkiných osobných vecí a tiež osobných vecí jej brata. Dokonca vraj mal známej speváčke odcudziť aj bankomatovú kartu.

Zatiaľ nie je známe, ako sa zlodejovi podarilo do domu dostať.

Polícia je presvedčená, že má vinníka. Rusty Edward Sellner bol obvineny z vlámania do cudzej nehnuteľnosti a odcudzenie osobného majetku majiteľky. Ten však svoju vinu popiera.

Toto však nie je ojedinelý prípad, do speváčkinho domu sa totiž neznámi lupiči vlámali minulý rok celkovo až tri krát! V júni minulého roku sa do jej domu vlámali zlodeji a odcudzili jej luxusné auto Maserai, šperky a iné cennosti. Oboch zlodejov neskôr zatkli a obvinili.

V novembri 2013 jej zas neznámy lupič pri vlámaní do domu ukradol šperky v hodnote takmer 100 000 dolárov a peňaženku s vysokou sumou peňazí.

Miley Cyrus, vlastným menom Destiny Hope Cyrus, sa preslávila účinkovaním v seriáli Hannah Montana (2006 – 2011) o dievčati Miley Stewart, ktoré vedie tajný život speváckej hviezdy. Okrem toho sa objavila v snímkach Hannah Montana – Film (2009), Sex v meste 2 (2010), Posledná pieseň (2010) či LOL (2012) a prepožičala tiež hlas jednej z postáv v animovanom filme Blesk (2008).

Na konte má zatiaľ štyri štúdiové albumy – Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can’t Be Tamed (2010) a Bangerz (2013), vďaka ktorému ju nedávno po prvý raz nominovali na prestížnu cenu Grammy.

Informácie pochádzajú z webstránky tmz.com a archívu agentúry SITA.

10. januára 2015

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA