Dominika Mirgová čaká prvé dieťa

Hviezdna Premena: Dominika Mirgová - módne fotenie so značkou F&F
Hviezdna Premena: Dominika Mirgová - módne fotenie so značkou F&F Dámskajazda.sk/Roman Skyba
reklama:

Novinku oznámila moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová počas galavečera Noc nádejí.

Slovenskej speváčke Dominike Mirgovej a jej snúbencovi Petrovi sa na budúci rok narodí prvý spoločný potomok. Počas charitatívneho galavečera Noc nádejí, ktorý sa konal túto nedeľu, to oznámila moderátorka Jarmila Lajčáková-Hargašová. Dvadsaťdvaročná speváčka na podujatí vystúpila s piesňou Labuť, pričom v jej závere si niekoľkokrát pohladila rastúce bruško. „Nedá nám v tejto súvislosti, keď hovoríme o deťoch a o spájaní, nespomenúť, že Dominika čaká bábätko,“ povedala Lajčáková-Hargašová.

Šťastnú novinku následne potvrdila aj samotná interpretka na svojom profile na sociálnej sieti Facebook, kam pridala aj fotografiu, na ktorej si drží bruško. „Moji, tak už je to vonku. Chcem vám predstaviť náš malý zázrak v mojom brušku. Plnia sa mi sny a je to nádherný pocit! Cítim sa šťastne, neopísateľne, ľudiaaaaa, ja budem mama. Chcem tú radosť prežívať s vami, tak vy ako prví ma vidíte oficiálne tehotnú. Ale chcem, aby ste vedeli, že to nebude žiaden stop v mojej kariére… Pokračujem a makám ďalej, ale teraz už za dvoch. Ľúbim váaaas!!!,“ napísala Mirgová, ktorá má za sebou prvý trimester. Pohlavie dieťaťa zatiaľ nepozná.

Hviezdna Premena Dominiky Mirgovej: Pop diva a sexi dračica!

Rodáčka z Trnavy sa už v minulosti pre portál Topky.sk vyjadrila, že si chce založiť rodinu. „Keď to príde, tak my budeme len radi, hlavne nech je všetko v pohode, v zdraví. Môj priateľ je už asi aj pripravený, ja som pripravená, moji rodičia sú plne pripravení,“ prezradila speváčka.

Dominika Mirgová sa preslávila v šou Slovensko hľadá SuperStar. V roku 2008 vydala prvý, eponymný album. Vlani uviedla na trh druhú štúdiovku #Nová, z ktorej pochádzajú skladby ako Prvá, Je koniec alebo L.A.S.K.A.. Na albume sa podieľali Rakby, Kali, Robert Burian, Peter Pann či Miro Jaroš.

Informácie pochádzajú z webstránky www.topky.sk a archívu agentúry SITA.

24. novembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA