Dominika Mirgová má radosť z úspechu jej klipu k piesni Hore

Hviezdna Premena: Dominika Mirgová - Make-up Studio
Hviezdna Premena: Dominika Mirgová - Make-up Studio Dámskajazda.sk/Roman Skyba
reklama:

Speváčka si nerobí ťažkú hlavu z negatívnych reakcií verejnosti.

Slovenská speváčka Dominika Mirgová sa teší z úspechu videoklipu k skladbe Hore. Ten predstavila verejnosti po prvý raz 27. októbra, pričom od jeho zverejnenia na portáli YouTube zaznamenal už viac ako 408-tisíc vzhliadnutí, čím sa zaradil medzi najsledovanejšie slovenské videá.

Na réžii videoklipu, ktorý si vyslúžil množstvo pozitívnych i negatívnych reakcií zo strany verejnosti, sa podieľali Michal Šefčík a Miro Jaroš. Ruku k dielu pridal aj Ján „DoubleJ“ Jančok, ktorý mal na starosti kameru, strih a postprodukciu.

„Sto ľudí – sto chutí – je úplne prirodzené, ak sa niekomu niečo nepáči. Sme ľudia a žijeme v slobodnom svete. Nie sme národ, ktorý by si vážil ľudí, ktorým sa darí, a to nehovorím len v našom priemysle. Je to všade! Ja mám svoj okruh ľudí, ktorí ma milujú, podporujú a rastú spoločne so mnou, a isto pochopili o čom skladba Hore je! Chvalabohu a veľká vďaka tým, ktorí mi veria, lebo to ma posúva hore, a to mi dodáva silu ísť ďalej a neriešiť nenávisť…“ napísala 22-ročná interpretka na svoj oficiálny profil na sociálnej sieti Facebook.

„Neprekvapilo ma to. Som v tomto biznise sedem rokov, je to stále rovnaké. Sústredím sa na pozitívne veci, čítam stovky správ od fanúšikov, ktorým sa moja hudba páči a radi ju počúvajú a z úspechu skladby sa naozaj teším, pretože je presne taká ako ostatné, je úprimná. Takto som to cítila, chcela som dať von presne takúto skladbu. Nehrám sa na nič, robím si čo chcem, podľa svojej intuície a pocitu,“ dodala speváčka, ktorá aktuálne pripravuje svoj tretí album. Na trh ho plánuje uviesť na budúci rok.

Dominika Mirgová sa preslávila v šou Slovensko hľadá SuperStar. V roku 2008 vydala prvý, eponymný album. Vlani uviedla na trh druhú štúdiovku #Nová, z ktorej pochádzajú skladby ako Prvá, Je koniec alebo L.A.S.K.A.. Na albume sa podieľali Rakby, Kali, Robert Burian, Peter Pann či spomínaný Miro Jaroš.

Informácie pochádzajú od Michala Šefčíka z Galgan Music a z archívu agentúry SITA.

4. novembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA