Drsný rocker Steven Tyler z Aerosmith plakal

Steven Tyler a jeho dcéra Liv
Steven Tyler a jeho dcéra Liv SITA/AP
reklama:

Šesťdesiatšesťročný rocker sa stal dvojnásobným starým rodičom v stredu, keď jeho dcéra priviedla na svet druhého potomka.

Americký spevák Steven Tyler, známy najmä ako frontman kapely Aerosmith, prezradil, že narodenie svojho druhého vnuka prežil plný emócií. Šesťdesiatšesťročný rocker sa stal dvojnásobným starým rodičom v stredu, keď jeho dcéra priviedla na svet druhého potomka. “Keď mi zavolali, že Liv ide rodiť, rozplakal som sa a hneď som všetko nechal tak a šiel na letisko chytiť prvý možný let,” prezradil hudobník prostredníctvom vyhlásenia. “Po prílete som volal svojej dcére Mii, ktorá už pomáhala Liv. Minútu po minúte mi oznamovala aktuálne informácie. Dobehol som presne, keď môj druhý vnuk prišiel na tento svet. Bola to ďalšia zo životných chvíľ,” uviedol.

Liv Tyler sa stala dvojnásobnou matkou

Steven Tyler pôsobí v spomínanej kapele Aerosmith od roku 1970, pričom prvú, eponymnú štúdiovku vydali o tri roky neskôr. Zatiaľ posledný radový album Music from Another Dimension! uviedli na trh v roku 2012. K ich najznámejším skladbám patria Dream On, Angel, Love in an Elevator, Cryin’, Crazy, Janie’s Got a Gun, Jaded, Livin’ on the Edge, Pink či úspešná pieseň I Don’t Want to Miss a Thing zo snímky Armageddon (1998). Štvornásobných držiteľov Grammy uviedli v roku 2001 do Rock’n’rollovej siene slávy. Tylerova dcéra Liv je herečka, predstavila sa napríklad v trilógii Pán prsteňov (2001, 2002, 2003), v ktorej stvárnila elfku Arwen. S bývalým manželom, spevákom Roystonom Langdonom, má desaťročného syna Mila Williama. Meno novonarodeného syna zatiaľ neprezradila.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

15. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA