Druhý syn Liv Tyler sa volá Sailor Gene

Liv Tyler
Liv Tyler Twitter/LivTyler
reklama:

Chlapček, ktorého otcom je manažér David Gardner, prišiel na svet v stredu 11. februára.

Druhý syn americkej herečky Liv Tyler dostal meno Sailor Gene Gardner. Tridsaťsedemročná rodáčka z New Yorku to oznámila v piatok prostredníctvom služby Instagram, kde zverejnila fotografiu novorodencovej ruky. Na obrázku zviera zlatú retiazku s príveskom, na ktorom je kotva vykladaná diamantmi.

Instagram
Druhý potomok umelkyne prišiel na svet v stredu 11. februára. „Je zdravý a všetci sú šťastní,“ vyjadril sa deň po pôrode hovorca Tyler pre magazín People. Nemenovaný zdroj zase magazínu prezradil, že bábätko sa narodilo o šesť týždňov skôr.

Otcom herečkinho druhého dieťaťa je manažér David Gardner, s ktorým začala randiť vlani. Dcéra frontmana skupiny Aerosmith Stevena Tylera má s bývalým manželom, spevákom Roystonom Langdonom, desaťročného syna Mila Williama. Dvojica sa zosobášila v roku 2003 a rozviedla sa o päť rokov neskôr. Gardner má z predchádzajúceho vzťahu sedemročného syna Graya.

Správy o herečkinom tehotenstve prenikli na verejnosť začiatkom septembra, keď to pre reláciu E! News uviedlo viacero nemenovaných zdrojov. Pravdivosť týchto správ napokon Tyler potvrdila prostredníctvom svojho hovorcu.

Liv Tyler sa stala známou vďaka úlohe v dráme Zvodná krása (1996). Hrala aj vo filmoch ako Empire Records (1995), Armageddon (1998), Onegin (1998), Začalo sa to jednej horúcej noci (2001), Otcom na plný úväzok (2004), Samotár Jim (2005), Oni (2008) alebo Neuveriteľný Hulk (2008). V trilógii Pán prsteňov (2001, 2002, 2003) stvárnila elfku Arwen. Účinkuje tiež v mysterióznom seriáli Pozostalí (2014).

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

21. februára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA