Edward Furlong sa rozviedol s herečkou Rachael Bella

Edward Furlong
Ženy Edwarda Furlonga SITA/AP
reklama:

Herec sa s manželkou rozviedol po ôsmich rokoch manželstva.

Americký herec Edward Furlong sa rozviedol s herečkou Rachael Bella, s ktorou bol ženatý od roku 2006. Informoval o tom portál TMZ. Bella požiadala o rozvod ešte v roku 2009, pričom ako dôvod uviedla neprekonateľné rozdiely medzi partnermi. S 36-ročným Furlongom sa doteraz súdi o majetok.

Edward Furlong sa objavil napríklad vo filmoch Terminátor 2: Deň zúčtovania (1991), Cintorín domácich zvierat 2 (1992), Kult hákového kríža (1998), Väznica (2000) alebo The Green Hornet (2011).

Vlani v marci ho odsúdili na šesť mesiacov väzenia za to, že porušil podmienečný trest, prepustili ho však predčasne. Herec šiel za mreže preto, že mu súd zakázal približovať sa k spomínanej Belle, ktorú v roku 2009 udrel a vyhrážal sa jej.

Následne dostal trojročnú podmienku, keďže rozhodnutie súdu ignoroval. Ak sa chcel vyhnúť trestu, nesmel počas tohto obdobia porušiť žiaden zákon, on však zaútočil aj na svoju vtedajšiu priateľku Monicu Keenu, za čo ho dva razy zatkli.

Následne mu zakázali kontaktovať ju, no aj tento zákaz opakovane porušil a práve preto ho v máji 2013 znova zatkli. Rodáka z kalifornskej Pasadeny v minulosti zatkli aj za šoférovanie pod vplyvom omamných látok či za to, že sa na verejnosti nevhodne správal pod ich vplyvom.

Informácie pochádzajú z webstránok www.tmz.com, www.people.com a archívu agentúry SITA.

30. júna 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA