Ellenina hviezdna oscarová selfie zlomila rekord Twitteru

Ellen DeGeneres
Ellen DeGeneres Twitter/Ellen DeGeneres
reklama:

Fotografia z mobilného telefónu moderátorky oscarového galavečera Ellen DeGeneres zaznamenala v priebehu dvoch hodín viac ako dva milióny zdieľaní.

„Selfie“ moderátorky oscarového galavečera Ellen DeGeneres s hviezdami Meryl Streep, Jennifer Lawrence, Bradleym Cooperom, Kevinom Spaceym, Juliou Roberts, Bradom Pittom, Angelinou Jolie, Lupitou Nyong’o a ďalšími, sa stala najzdieľanejšou fotografiou na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter.

Ešte nikdy som netweetovala!“ poznamenala trojnásobná držiteľka Oscara Meryl Streep po tom, ako Bradley Cooper skupinku odfotil Elleniným telefónom.

Dostali sme e-mail z Twitteru, že sme ho pokorili a zhodili. Zapísali sme sa do dejín,“ oznámila obľúbená moderátorka krátko po tom, ako vyšlo najavo, že je webstránka v dôsledku obrovskému záujmu nedostupná.

DeGeneres hviezdnu momentku z najsledovanejšieho udeľovania filmových cien zdieľala prostredníctvom svojho konta na Twitteri a v priebehu nasledujúcich dvoch hodín zaznamenala viac ako dva milióny zdieľaní.

Prekonala tak rekord, ktorý dosiaľ patril americkému prezidentovi Barackovi Obamovi. Jeho fotografia, ako objíma manželku Michelle po volebnej noci v roku 2012 s komentárom „Ďalšie štyri roky„, totiž zaznamenala niečo vyše 780-tisíc zdieľaní.

http://www.youtube.com/watch?v=iqJ7JtgLAJ4

3. marca 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA