Emócie sú pre mňa dôležité, vyhlásila Taylor Swift

Taylor Swift na Vanity Fair Oscar párty
Taylor Swift na Vanity Fair Oscar párty SITA/AP
reklama:

Podľa americkej speváčky sú city dôležité aj v súkromí, aj v práci.

Pre americkú speváčku a herečku Taylor Swift sú emócie dôležité. Dvadsaťštyriročná interpretka pre reláciu Entertainment Tonight prezradila, že okrem súkromného života považuje city za dôležité aj pre svoju prácu. “Ľudia by nepočúvali moje skladby, keby neboli o zlomených srdciach, o ublížení a klamstve a smútku, trpkosti a tých ďalších veciach, o ktorých píšem skladby,” vysvetlila držiteľka siedmich cien Grammy, ktorá si zahrala v očakávanej snímke Darca (2014).

Taylor Swift na hudobnej scéne debutovala v roku 2006 eponymným albumom, ktorý získal v USA päťnásobnú platinovú platňu. Nasledovala štúdiovka Fearless (2008), ktorá bola ešte úspešnejšia ako jej predchodca a dosiahla šesťnásobnú platinu. Tretí album Speak Now (2010) je v súčasnosti v USA certifikovaný štvornásobnou platinovou platňou. Z jej zatiaľ poslednej štúdiovky Red (2012) sa len počas prvých siedmich dní v USA predalo vyše 1,2 milióna kópií a taktiež už dosiahla štvornásobnú platinu.

Swift má okrem siedmich Grammy na konte pätnásť American Music Awards, či šesť CMT Music Awards. V súčasnosti pracuje na piatom štúdiovom albume. Okrem spomínanej snímky Darca účinkovala Swift napríklad v seriáli Kriminálka Las Vegas (2000) či vo filme Na svätého Valentína (2010).

Informácie pochádzajú z webstránky www.etonline.com a archívu agentúry SITA.

3. augusta 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA