Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
erotická poviedka, sex, vášeň, dvaja, láska, milovanie
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
6. marca 2015 LifestyleErotické poviedky od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Erotická poviedka: Čo dokáže čipka?

Pozná to každá manželka. Môžete robiť čo chcete, aj tak sa partner otočí za inou. Aj ona si myslela, že dokonale pozná manželove slabosti, chúťky i jeho vkus. Aspoň si to donedávna myslela….

Dali si spoločný obed. Do reštaurácie vstúpila slečna, ktorá bola na jej vkus vyobliekaná dosť vyzývavo. Manželova sánka v tom momente spadla až na tanier. Rozšírené nozdry, zúžené oči, skrátené nádychy a výdychy. Toto boli jeho prejavy vzrušenia. Cítila sa dotknuto, ale nepovedala nič. Čo na nej vlastne videl? Myslela si, že ho vzrušujú čierne čipkované nohavičky. Lenže táto mladica mala biele elegantné nohavice, spopod ktorých svietili červené tangá. Ani postava dievčiny podľa nej nebola až tak dokonalá….

Manželovi doslova tiekla slinka z kútika úst. Zachytil jej vyčítavý pohľad a spamätal sa. Aj tak jej to však pokazilo deň a stále nad tým rozmýšľala: ‚No počkaj,‘ pomyslela si. ‚Uvidíme, či aj doma… ‚

Svoj poobedňajší nákup mala už oblečený na sebe a obdivovala sa v zrkadle. Biele nohavice a pod nimi červené tangá, ktoré presvitali cez látku. Kritickým okom skúmavo hodnotila každý detail svojej postavy a rukami jemne prechádzala po čipkovanej látke tango nohavičiek. Takýto skvost ešte na sebe nemala. Prstami zablúdila aj popod ne. Ucítila svoju vlhkosť a na tvári sa jej usadil potmehúdsky úsmev. Nech už príde…

Netrpezlivo čakala na manžela. Dnes ju pozval na večeru. Poznala ho. Bolo to odprosenie. I keď nič zlé neurobil, ale aj tak sa cítil previnilo.

Miláčik, som doma, si pripravená?“ Vyšla z kúpeľne. Pri pohľade na jeho nohavice vedela, že udrela na správnu strunu. Skoro mu oči vypadli z jamôk. Horúci bozk ju utvrdil v tom že sa trafila do jeho vkusu. Jeho túžba bila na jej bruško. Rukami jej prechádzal od šije až po zadoček v nohaviciach.

Hlboké vzdychy sa ešte viac prehlbovali. Rukou šikovne rozopol gombík na nohaviciach. Ani si nevšimla, kedy si kľakol k nej. Zubami sťahoval zips nohavíc. Jazykom prechádzal po čipke, ktorá sa mu naskytla. Nohavice pomaly kĺzali k zemi. Preniesol ju na kuchynský stôl. Jeho hlava sa zaborila do jej nežnosti. Jazykom ju láskal cez čipku, kým nekričala od rozkoše. Pomalými pohybmi si ju vzal priamo tam…

Na večeru si objednali pizzu.

K téme

Čo muži hovoria VS, čo si naozaj myslia Miluje ma? 14 prejavov, že jeho srdce patrí len vám

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.