Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
lesby, sexi ženy, lesbický sex, milovanie, erotika, porno
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Thinkstock
3. decembra 2014 LifestyleErotické poviedky od DamskaJazda.skSITA Diskusia()

Erotická poviedka: Žena chutí inak ako muž

Bola nahnevaná. Zas ďalší chlap, ktorý ju sklamal na plnej čiare. Už to vyzeralo, že budú mať spoločný život a po dlhej dobe začala pomýšľať aj na deti. Všetko bolo preč. Ten chrapúň si našiel inú.

Naštvaná na život zašla do baru. Okrem barmana tam boli ďalší dvaja páni, na ktorých sa pre istotu ani nepozrela. A ešte jedna žena v jej rokoch. Tú si tiež nevšímala. Mala dnes iba jediný cieľ. Zapiť svoj žiaľ.

Popíjajúc tretiu rundu zamyslene sledovala hru svetiel na pohári pred ňou, keď ju nečakane vytrhol z jej myšlienok ženský hlas: „Ahoj, dáš si drink?“ Prisadla si k nej tá druhá žena v bare.

Príliš zamestnaná uvažovaním nad svojim životom podvedome odpovedala: „Áno.“ Dali sa do reči. Prebrali všetko, detstvo, vzťahy, prácu aj sex. Takýto človek sa nájde málokedy. Škoda, že nie je muž. Toto by bol ideálny partner.

Mimovoľný pohľad na tvár novej priateľky zračil náznak niečoho viac ako len kamarátstva. Našla si priateľku nielen na klebety.

….. pery mala opuchnuté. Každý čo len menší dotyk v nej budil iskričky, ktoré pred hodnou chvíľou dozneli v ohni vášne. Tlejúce uhlíky začali pohlcovať jej vnútro. Bdie s úsmevom na tvári. Odhodlala sa na jej sladké prebúdzanie. Prsty na nohách boli dokonalé. Voňali po večernom kúpeli. Vybozkávala každý jeden niekoľkokrát. Drobné pomrvenie naznačovalo, že už sa prebúdza. Hladila jej lýtka, na ktorých nenašla žiadnu nedokonalosť. Postupovala hore. Objavila jamku pod kolenom a masírujúc pokračovala hore. A hore vyššie. Láskala vnútro stehna, prešla k bedrám, kde sa zámerne vyhla ohni túžby, ktorý už prekvital. Vôňa bola nádherná. Jazykom láskala jamku na pupku. Záchvevy rozkoše ju vyviedli z daného smeru. Pritlačila jemne rukou na bedrá a pokračovala smerom nahor. Pohrala sa jej s bradavkou. Pomaly, vláčne ju prebudila k životu. Tlmené zavzdychanie nasvedčovalo, že postupuje správne. Hrala sa s ňou dovtedy, kým sa jej ukázala v plnej kráse. Striedajúc ich obe dosiahla, že boli rovnaké. Jazykom pomaly schádzala dole. Bola zvedavá na tú chuť. Spraviac niekoľko oblúkov okolo jamky na pupku postupovala dole. Hlasné zavzdychanie ju popoháňalo stále nižšie. Prestala sa ponáhľať. Chcela okúsiť zas tie pery. Vystrúc sa našla jamku na krku. Končekom jazyka ju poláskala a ochutnala ústa. Vzdych ju poslal späť nadol. Ruka hladila teplo. Zatúžila po ňom. „Chcem ťa,“ zarezonovalo jej v ušiach.

Hlavu zaborila do jej nežnosti. Chutila nepopísatelne nádherne. Chcela jej opätovať všetko to, čo jej pred chvíľou dala ona.

Netušila, čo bude ráno, ale určite vedela, že ak sa toto nezopakuje, priateľkami ostanú navždy…

K téme

3 polohy jógy pre úchvatný sex 12 zlozvykov, ktoré môžu zničiť váš vzťah

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

K téme

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.