Exkluzívny večerný “look”. Ako na to?

Exkluzívny večerný
shutterstock.com
reklama:

Prinášame vám tip na večerný outfit, ktorý vás urobí neodolateľnou. Inšpirujte sa párty mejkapom, nadýchaným účesom a zažiarte!

Rozmýšľate nad tým, čo si na najbližší večierok oblečiete? Čo s vašimi vlasmi a mejkapom?

Práve pre vás máme predvíkendový tip na dokonalú vizáž. Nepotrebujete k tomu veľa a budete divou večera.

Základom je zlato

Celý štýl sa nesie v luxusnom zlatom prevedení. Preto je dôležité, aby ste zladili líčenie aj doplnky v rovnakých tónoch.

Mejkap

Po nanesení mejkapu prichádza najdôležitejší krok líčenia – bronzer. Púder v žiarivej bronzovej farbe naneste na oblasť tváre. Primárne líca a čelo, ak však nie je príliš trblietavý, môžete ho použiť aj ako púder na celú tvár. Dekolt a krk tiež jemne pretrite, docielite tak jednoliaty zlatistý, opálený tón pleti.

Na oči použite čiernu kajalovú ceruzku, ktorá im dodá dominanciu. Naneste ju na horné aj spodné viečko v štýle mačacích očí. Jemne ju rozmažte po obvode oka a pridajte trochu zemitého očného tieňa. Ten má dotvoriť hĺbku oka, no vzhľadom k výraznosti líčenia, siahnite skôr po matnej verzii. Do kútikov oka a pod obočie naneste rozjasňovač. Použite umelé mihalnice.

Pery sa majú niesť v zlatistom nádychu. Zlatý alebo telový rúž naneste na pery. Prstom vklepkajte do pier zlaté pigmenty – trblietky, ktoré im dodajú nádych luxusu.

Oslnivá krása glitrov

Vlasy

Účes je veľmi rýchly a nenáročný. Jeho základom je natupírovaná vrchná časť vlasov od korienkov. Jemne sčešte vlasy dozadu a zopnite ich do chvosta, pričom zachovajte nadýchanosť a objem vlasom v prednej časti.

Doplnky a oblečenie

Ideálne bude ladiť k odhalenému krku zlatý masívnejší náhrdelník. Rovnako dobre vyznie náramok v podobnom štýle. K výraznemú líčeniu a dominantným doplnkom vám postačia jednoduché šaty, ktoré zjemnia intenzívne pôsobenie celkového zovňajšku. Celý efekt podčiarknete zlatým lakom na nechty.

9. júla 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod