Exmanžel Jennifer Lopez Marc Anthony sa oženil

Marc Anthony a Shannon de Lima
Marc Anthony a Shannon de Lima SITA/AP
reklama:

Štyridsaťšesťročný hudobník si po krátkych zásnubách vzal za manželku modelku, ktorá sa na ňu nápadne podobá..

Americký spevák Marc Anthony sa oženil s venezuelskou modelkou Shannon de Lima. Slávnosť sa konala 11. novembra v spevákovom dome v Dominikánskej republike v rezorte Casa de Campo. Na svadbe sa zúčastnili rodinní príslušníci a priatelia páru. Štyridsaťšesťročný hudobník a 26-ročná modelka spolu randili s prestávkami od roku 2012, pričom tento rok v marci sa zasnúbili.

Anthony má šesťročné dvojčatá Maximiliana Davida a Emme Maribel z predchádzajúceho manželstva so speváčkou Jennifer Lopez, s ktorou sa zosobášil v roku 2004, v júli 2011 však oznámili rozchod a tento rok v júni ukončili rozvodové konanie. Okrem toho má aj ďalšie štyri deti. Jeho novomanželka má sedemročného syna Daniela.

Jennifer Lopez má stále rada Marca Anthonyho

Marc Anthony, vlastným menom Marco Antonio Muňiz, vydal prvý sólový album Otra Nota v roku 1993. Po ňom nasledovali nahrávky Todo A Su Tiempo (1995), Contra La Corriente (1997), Marc Anthony (1999), Libre (2001), Mended (2002), Amar Sin Mentiras (2004), Valió La Pena (2004), El Cantante (2007), Iconos (2010) a 3.0 (2013). Do top 10 amerického albumového rebríčka Billboard 200 sa mu podarilo dostať so štúdiovkami Marc Anthony, Mended a 3.0.

Fotoalbum k článku:

Na konte má single ako napríklad Y Hubo Alguien, I Need To Know, You Sang To Me, My Baby You, No Me Ames (feat. Jennifer Lopez), Dance, Dance (The Mexican) (feat. Thalía), Armada Latina (feat. Cypress Hill, Pitbull) alebo Rain Over Me (feat. Pitbull). Zatiaľ sa mu podarilo získať napríklad dve ceny Grammy, dve American Music Awards, štyri Latin Grammy Awards alebo 23 Billboard Latin Music Awards.

Informácie pochádzajú z agentúry AP, webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

12. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA