Fandiť tejto kapele sa oplatí, splatia za vás hypotéku!

Coheed and Cambria
Coheed and Cambria SITA/AP
reklama:

Americká rocková formácia tak urobila skutočne šľachetný čin.

Členovia americkej rockovej kapely Coheed and Cambria pomohli fanúšičke Cyndi Crouch, ktorá aj vďaka nim neprišla o strechu nad hlavou.

Crouch, ktorá aktívne pomáha pri prevádzke webovej stránky tejto hudobnej skupiny, žiadala prostredníctvom platformy GoFundMe o 3500 amerických dolárov (v prepočte približne 2500 eur), ktoré by jej pomohli pri splatení hypotekárneho úveru. Coheed and Cambria jej prispeli sumou tritisíc amerických dolárov (v prepočte približne 2200 eur), za čo im je podľa informácií portálu TMZ veľmi vďačná.

Ako uviedol gitarista Travis Stever urobili to preto, že je naozaj úžasnou fanúšičkou, ktorá je aktívna a podporuje kapelu vo všetkom, čo robí.

Rocková formácia Coheed and Cambria vznikla v roku 1995 v New Yorku. V súčasnosti vystupuje v zložení Claudio Sanchez, Travis Stever, Josh Eppard a Zach Cooper.

Na konte majú sedem štúdiových albumov, medzi ktoré patria napríklad The Second Stage Turbine Blade (2002), In Keeping Secrets of Silent Earth: 3 (2003), Year of the Black Rainbow (2010), The Afterman: Ascension (2012) či The Afterman: Descension (2013). Okrem toho vydali aj päť živých nahrávok a štyri EP.

Informácie pochádzajú z webstránky www.tmz.com.

29. júna 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA