Fanúšička chytila Justina Timberlakea za zadok

Justin Timberlake
Justin Timberlake SITA/AP
reklama:

Skúsený spevák zvládol situáciu s prehľadom a bez prerušenia pokračoval vo vystúpení.

Počas koncertu vo Philadelphii chytila fanúšička amerického speváka Justina Timberlakea za zadok. Video zachytávajúce celú situáciu zverejnila prostredníctvom portálu YouTube ďalšia účastníčka podujatia.

Tridsaťtriročný spevák však prekvapujúci moment zvládol s pokojom, fanúšičkinu ruku svižne odstrčil a bez prerušenia pokračoval vo vystúpení. Len nedávno pritom Timberlakea počas koncertu v rovnakom meste prekvapil aj fanúšik, ktorý mu ukázal prostredník.

Prečo mi ukazuješ prostredník? Si v druhom rade, aby si mi ukazoval prostredník? To nedáva zmysel,“ reagoval spevák.

Justin Timberlake odštartoval kariéru v zábavnom priemysle už ako dieťa. Najprv pôsobil v televíznej šou The Mickey Mouse Club, kde stretol budúceho kolegu zo skupiny ‘N Sync JC-ho Chaseza. Práve v tejto formácii sa dostal do povedomia verejnosti. V roku 2002 vydal debutovú sólovú štúdiovku Justified so singlami ako Cry Me A River či Rock Your Body a úspech zaznamenal i s ďalšou nahrávkou FutureSex/LoveSounds (2006).

Vlani vydal nahrávky The 20/20 Experience a The 20/20 Experience – 2 of 2. Počas kariéry získal deväť cien Grammy, tri Brit Awards či štyri Emmy.

Okrem hudby sa tiež venuje herectvu, účinkoval napríklad v snímkach Mimo zákona (2005), V reťaziach (2006), Alpha Dog (2006), Vymedzený čas (2011), Mrcha učiteľka (2011), Ide len o sex (2011), Späť v hre (2012), Hra na hrane (2013), či Vnútri Llewyna Davisa (2013).

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

3. marca 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA