FerratumBank čo tento rok pre mňa máš?

Ferratum
Ferratum
reklama:

BRATISLAVA 11. decembra (PR) – Dostali ste sa do nepeknej finančnej situácie, ktorá priam volá po pomoci? Tak to sa nemáte čoho báť. Sme tu totiž my a my vám pomôžeme expresne a veľmi radi. A kto vlastne sme? No predsa Ferratum – váš partner vo svete financií a pôžičiek. Tak vstúpte do nášho sveta a nenechajte sa ubiť životom. Pokiaľ si požičiate sumu do 150 euro, nebudete platiť žiadny úrok. Vychutnajte si túto našu skvelú predvianočnú ponuku.

S Vianocami prichádzajú starosti

A to potvrdí takmer každý obyčajný človek, ktorý má tu a tam hlboko do kapsy. A aj preto sme vznikli my. Spoločnosť Ferratum sa už dlhé roky špecializuje na klientelu ako ste možno aj vy. Máte občas dlhy, nedoplatky, či prázdnu peňaženku? Tak sa obráťte na nás a hneď vám bude lepšie. My totiž poskytujeme pôžičky práve takým ľuďom ako ste aj vy. Požičiame vám peniaze na bežné nákupy, zaplatenie faktúr, no aj na darčeky, či dovolenku. Voľba je len na vás.

A pritom je to všetko také jednoduché. Stačí ak si podáte rýchlu žiadosť cez internet, či mobil. Online formulár pre vybavenie pôžičky nájdete aj na našom webe. Tam nájdete taktiež inštrukcie k SMS pôžičke. Skrátka len vyťukáte niekoľko vašich údajov a vyberiete si sumu od 30 do 350 euro. Následne sa dozviete, či je vaša pôžička schválená. Pokiaľ áno, tak vám do 72 hodín prídu na účet vaše vytúžené peniaze.

Sviatky budú podľa vašich predstáv

Konečne si budete môcť dopriať všetko po čom vám srdce piští. A rovnako budete môcť dopriať aj rodine. No nie je to úžasné? A to všetko úplne bez námahy, bez papierovania, bez čakania. U nás totiž celá komunikácia prebieha elektronicky. Tým pádom nemusíte zháňať haldy potvrdení a dokumentov.

A ako bonus sme vám uľahčili aj splácanie. To samozrejme ako vždy prebieha jednorázovo, no s jedným rozdielom. Odteraz už nebudete zaviazaní na jeden konkrétny dátum. Automaticky totiž máte flexibilný termín, a to je 7 až 31 dní. Peniaze vrátite skrátka vtedy, keď vám to bude vyhovovať.

11. decembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Jednoducho Diana

Jednoducho diana.jpg

Občas vnímam 31. august ako vystrihnutý zo zlého filmu. Nielen kvôli jeho smutnému podtónu. Každý jeden deň v roku sa už … Čítať ďalej