FerratumBank váš partner v núdzi

Ferratum
Ferratum
reklama:

BRATISLAVA 23. septembra (PR) – Nech je akékoľvek ročné obdobie, vždy sa nájde príležitosť na míňanie peňazí. Za ne si predsa nekupujete len veci a služby. Kupujete si za ne aj radosť, zdravie či zábavu. Preto je nám niekedy ľúto šetriť. Doprajte si s nami všetko čo je vám po chuti. Sme Ferratum banka a sme tu pre to, aby ste sa mali na svete lepšie. Poďte sa naučiť ako na to.

Kúpiš si a máš

Ale za čo si to všetko kúpiť? Nemusíte byť chamtiví, rozmaznaní, či márnotratní na to, aby ste si chceli či potrebovali niečo kúpiť. Doprajte si, veď žijeme len raz. Peniaze vám síce nepadajú z nebies, ale je ich dosť aj napriek tomu, že sa hovorí niečo iné. Sú bezpečne uložené v bankách a čakajú len na to, kedy si ich vyzdvihnete. Teraz stačí tak málo na to, aby ste si mohli dopriať všetko čo chcete.

A s nami je to ešte o kus ľahšie. Čo urobiť pre to, aby ste od nás získali pôžičku? Stačí tak málo. Ako prvé si vyberiete spôsob, ktorý vám vyhovuje pre vypísanie a odoslanie žiadosti. Ide to dvoma spôsobmi a to cez SMS, alebo online formulár. Do žiadosti napíšete niekoľko vašich osobných informácií, vyberiete si sumu a dátum splatnosti.

Do 5 minút je to vybavené

Poskytujeme sumy od 25 do 350 euro. Splatnosť si nastavíte sami na 15 alebo 30 dní. Po odoslaní žiadosti si počkáte na overovací telefonát a pôžičku máte v kapse už zajtra. Stačí len 5 minút a stanete sa partnerom lídra vo svete rýchlych pôžičiek. Vaše finančné problémy náhle pominú. V prípade, že splátku vrátite bez problémov, pri ďalších prípadných komplikáciách s peniazmi sa na nás môžete určite obrátiť.

Veď sme tu pre vás. Sme Ferratum – váš partner v období problémov. Orientujeme sa najmä na klientov, ktorí potrebujú peniaze akútne. Nech sa vám prihodilo čokoľvek, my sme vaša istota, že vaše problémy zmiznú lusknutím prstu.

23. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: PR

Jednoducho Diana

Jednoducho diana.jpg

Občas vnímam 31. august ako vystrihnutý zo zlého filmu. Nielen kvôli jeho smutnému podtónu. Každý jeden deň v roku sa už … Čítať ďalej