F&F miluje nesmrteľný denim

Denim
Thinkstock
reklama:

Svetoví návrhári sa každý rok predháňajú, aby nám predstavili nové i staro-nové spôsoby ako nosiť a kombinovať denim. Nesmrteľná súčasť šatníkov miliónov žien i mužov po celom svete bude mať aj túto sezónu niekoľko nových podôb a britská módna značka F&F vie ako ich správne uchopiť.

Talianske módne duo Dolce & Gabbana predstavilo bohato zdobené džínsy, súčasťou ktorých boli perly, farebné kamene i prešívanie zlatou niťou. Oveľa jednoduchšia sa oproti tomu zdá verzia denimu od Rebecca Minkoff. Nohavice na traky sa vrátili v plnej zbroji a sú v úzkych i „boyfriend“ prevedeniach.

Denim nie sú len džínsy. Presvedčili o tom aj Stella McCartney a MM6. „Oversized“ košeľa s vyhrnutými rukávmi môže byť presne tým kúskom, ktorý si „požičiame“ od partnera a budeme ju nosiť ako šaty. Pre zvýraznenie ženskosti, ako v prípade Stelly, môžete siahnuť po džínsových šatách od F&F. Výhodou je, že sa nemusíte trápiť, ak nemáte vytúženú modelkovskú veľkosť 0, pretože F&F má veľkosti od 34 až po 46.

Jedny nestačia! To je heslo nadchádzajúcej jari a nosenia džínsov. Ich podoby sú rôzne. Majú zlaté efektné zipsy, farby ako vojenská zelená, tmavodrá, olivová či čierna, nosia sa roztrhané, zahnuté na koncoch, skinny aj široké. Jednoducho si vyberiete podla chuti i svojich proporcií. Jeggins, bedrové i do pása. Kombinovateľné do práce, na voľný čas i napríklad na oslavu narodenín.

Fotoalbum k článku:

Dostupné od januára v predajniach F&F exkluzívne v obchodnej sieti TESCO. Viac na www.ffmoda.sk

27. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: DJ/PR

Estetika v odievaní

Screenshot_2017 09 13 15 40 40 1.png

Estetické cítenie je prameňom všetkého prekrásneho, veľkého a človek zbavený tohto citu stojí na úrovni nemej tváre“, definuje V.G. Belinskij. Estetika … Čítať ďalej