Flirt a šťastie podľa znamení – Panna

dvaja, láska, sex, pár, zamilovaní, milovať sa, muž, flirt, flirtovať
shutterstock.com
reklama:

Čaká vás komplikovaná jeseň. Prísny Saturn vám stavia prekážky do cesty. Dokážete ich prekonať?

Vzťahy – Časté nadčasy, konflikty s kolegami, nekompromisný šéf. Toto všetko si z práce nosíte domov a po partnerovi žiadate, aby vás vypočul. Často však dochádza trpezlivosť, a to na oboch stranách. Navyše začnite šetriť. Koncom októbra vás čaká nečakaný výdaj. Prísny Saturn sa totiž rozhodol stavať vám do cesty prekážky. Pre cieľavedomú Pannu to však nie je problém. Všetko sa to skončí, keď Saturn vystrieda vaša patrónka Venuša, ktorá vám ukáže, čo je to pravá láska! Príval citov vás poriadne zaskočí. Zoznámite sa s niekym, kto pre vás bude tak vzrušujúci, že sa nezmôžete ani na slovo. No najhoršie je, že to vyzerá tak, ako by pokukoval po vašej priateľke.

Flirt – Váš spôsob flirtovania je vyvolať v ňom pocit, že je ten najlepší. Nakoniec ste žena, ktorá sa nechá rada zviesť a vie zapôsobiť na tie správne slabé miesta silnejšieho pohlavia.

Flirt a šťastie podľa znamení – Lev

Šťastie – Je to neuveriteľné, ale je to skutočne tak. Keď vaše srdce horí, dostanete sa do vrcholnej formy. Potom dosiahne i krivka vášho kariérneho vzrastu špičku ľadovca. Ale vzostup čakajte až budúci mesiac!

Pozor – Dištancujte sa od šírenia klebiet, inak sa to otočí všetko proti vám a pošramotí vám to povesť.

24. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod