Flirt a šťastie podľa znamení – Ryby

dvaja, pár, zamilovaní, láska,
shutterstock.com
reklama:

Nastávajúce obdobie vás čaká veľmi veľa povinností. Je načase vytiahnuť hrošiu kožu. No nezabudnite na svoju stratégiu flirtovania, ktorá sa vám určite zíde.

Vzťahy – Vaša poddajnosť a nežnosť, ktorou sa vyznačujú ženy narodené v znamení Rýb, dostanú túto jeseň dosť zabrať. Môže za to Mars, ktorý vstúpi do vášho života. To vy ste teraz boss, ktorý excelentne zvláda všetky zverené úlohy a konflikty nielen v práci ale i v súkromí. Pomôže vám v tom, keď sa obrníte hrošou kožou. Dajte konečne o sebe vedieť a zahoďte skromnosť. Ste predsa výnimočná žena, ktorá si zaslúži to naj! Slobodným sa ešte stále zrýchľuje tep pri pomyslení na letnú lásku, napriek tomu, že ani zďaleka nevyhovovala vašim vysokým nárokom. Narodil sa už vôbec muž vašich snov? Pozor, veľká šanca tu je. Keď budete hľadať medzi 20. a 25. októbrom, usmeje sa na vás veľké šťastie. No nezabudnite na svoju stratégiu flirtovania!

Flirt – Žena, ktorá zostáva stále tajomstvom, dokáže čítať myšlienky a hádať skryté želania. To ste vy. Vašou stratégiou flirtovania je dať mu lístok s telefónnym číslom.

Šťastie – Toľko spolupatričnosti, koľko je to len možné. Toľko nezávislosti, koľko je potrebné – toto predstavuje váš vzorec šťastia.

Pozor – Niekto na internete sa vás snaží podviesť.

Tu nájdete ostatné horoskopy

29. septembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod