Foto: Rozkošná dcérka Christiny Aguilery vraj dobyje svet!

Christina Aguilera
Christina Aguilera SITA/AP
reklama:

Populárna speváčka na sociálnej sieti Twitter zverejnila prvú fotografiu svojej malej dcérky Summer Rain. Nájdete ju v článku.

Americká speváčka Christina Aguilera zverejnila na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter prvú fotografiu dcérky Summer Rain, ktorá prišla na svet vlani v auguste. “Majte sa na pozore… ďalšie dievča, ktoré je pripravené dobyť svet!” napísala 34-ročná interpretka k obrázku plaziaceho sa batoľaťa, ktoré má na sebe overal s nápisom “malá diva”. Otcom Summer Rain je speváčkin snúbenec Matthew Rutler, ktorý sa živí ako filmový producent. Z predchádzajúceho vzťahu s Jordanom Bratmanom, za ktorého bola Aguilera vydatá v rokoch 2005 – 2011, má ešte sedemročného syna Maxa Lirona.

Twitter

Čítajte aj: Christina Aguilera nafotila akty

Christina Aguilera sa na hudobnej scéne začala presadzovať v roku 1998, keď naspievala pieseň Reflection pre animovaný film Mulan. O rok neskôr vydala debutový eponymný album, ktorým si zabezpečila celosvetovú slávu. Nahrávka obsahovala hity ako Genie In A Bottle, What A Girl Wants, I Turn To You alebo Come On Over Baby (All I Want Is You).

Jej druhým albumom v angličtine bola vianočná kolekcia My Kind Of Christmas (2000), po ktorej na trh uviedla provokatívnu štúdiovku Stripped (2002) s hitmi ako Dirrty, Beautiful, Fighter či The Voice Within.

Aguilera, ktorú v začiatkoch mnohé médiá stavali do pozície najväčšej konkurentky Britney Spears, sa prezentovala ešte troma štúdiovými nahrávkami – Back To Basics (2006), Bionic (2010) a Lotus (2012).

Držiteľka štyroch cien Grammy má od roku 2010 svoju hviezdu na hollywoodskom Chodníku slávy.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

19. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA