Foto: Vojvodkyňa Kate je späť, už ju netrápi tehotenstvo?

Vojvodkyňa z Cambridgeu
Vojvodkyňa z Cambridgeu SITA/AP
reklama:

Tehotná manželka britského princa Williama, ktorú sužovalo nadmerné dávenie, sa vrátila k oficiálnym povinnostiam. Pozrite si foto.

Catherine, vojvodkyňa z Cambridgeu sa po niekoľkotýždňovej pauze vrátila k svojim oficiálnym povinnostiam členky kráľovskej rodiny. Tehotná manželka britského princa Williama musela nedávno obmedziť svoje aktivity, pretože trpela nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum). Jej stav sa však už podľa hovorcu Kensingtonského paláca zlepšil a tak mohla v utorok ráno v Londýne privítať na oficiálnej návšteve prezidenta Singapurskej republiky a jeho manželku. „Naozaj som sa tešila, že sa dostanem von z domu. Je o niečo chladnejšie, ako keď sme sa stretli naposledy,“ povedala vraj prezidentskému páru, ktorý navštívila pred dvoma rokmi v Singapure.

Poznáme termín pôrodu vojvodkyne z Cambridgeu

V utorok večer sa vojvodkyňa zúčastnila aj na udeľovaní cien pre fotografov, ktorí vo svojej tvorbe zachytávajú divokú prírodu. Slávnosť sa konala v londýnskom Prírodovednom múzeu.

William a Catherine v súčasnosti čakajú druhého spoločného potomka. Na svet by mal prísť v apríli 2015. Okrem toho majú aj syna Georgea Alexandra Louisa, ktorý sa narodil 22. júla 2013.

Fotoalbum k článku:

Tridsaťdvaročná Catherine a jej rovnako starý manžel sa zoznámili v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Pár tvoria s krátkou prestávkou od roku 2003. Zásnuby sa konali v októbri 2010, princ svojej nastávajúcej daroval 18-karátový zafírový prsteň, ktorý patril jeho matke. Svadba roka, ako ju označili médiá, sa konala 29. apríla 2011. Ženích navliekol neveste na prst obrúčku z waleského zlata, ktoré svojmu vnukovi darovala kráľovná Alžbeta II.. Dvojicu sobášila vtedajšia hlava anglikánskej cirkvi Rowan Williams.

Informácie pochádzajú z webstránok www.people.com, www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

22. októbra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA