Grammy 2014: Madonna ukázala zlaté zuby

1 / 23
Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Grammy 2014: Madonna ukázala zlaté zuby

Madonna prichádza na udeľovanie cien Grammy
SITA/AP

Madonna prichádza na udeľovanie cien Grammy

1 / 23
Ďalšia fotka
Madonna prichádza na udeľovanie cien GrammyTaylor Swift prichádza na udeľovanie cien GrammyPink prichádza na udeľovanie cien GrammyAlicia Keys prichádza na udeľovanie cien GrammyMiranda Lambert prichádza na udeľovanie cien GrammyKaty Perry prichádza na udeľovanie cien GrammyBeyoncé prichádza na udeľovanie cien GrammyBeyoncé prichádza na udeľovanie cien GrammyAnna Kendrick prichádza na udeľovanie cien GrammyAriana Grande prichádza na udeľovanie cien GrammyNatasha Bedingfield prichádza na udeľovanie cien GrammyPaula Patton prichádza na udeľovanie cien GrammyParis Hilton prichádza na udeľovanie cien GrammyZendaya prichádza na udeľovanie cien GrammyKathy Griffin prichádza na udeľovanie cien GrammyGloria Estefan prichádza na udeľovanie cien GrammyAmber Rose prichádza na udeľovanie cien GrammyKelly Osbourne prichádza na udeľovanie cien GrammyCyndi Lauper prichádza na udeľovanie cien GrammyAnna Faris prichádza na udeľovanie cien GrammyCiara prichádza na udeľovanie cien GrammyMadonna prichádza na udeľovanie cien Grammy

Najčítanejšie za 24 hodín

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.