Geri Halliwell sa zasnúbila

Geri Halliwell
Geri Halliwell SITA/AP
reklama:

Niekdajšiu členku skupiny Spice Girls požiadal o ruku šéf tímu formuly 1.

Anglická speváčka Geri Halliwell sa zasnúbila s Christianom Hornerom, ktorý pôsobí ako šéf tímu formuly 1 Red Bull.

Dvojica o tom informovala prostredníctvom krátkeho oznámenia v dnešnom vydaní britského denníka The Times.

Štyridsaťdvaročná niekdajšia členka skupiny Spice Girls sa s o dva roky mladším Hornerom spriatelila v roku 2009, pričom na verejnosti vystupujú ako pár od marca tohto roka.

Halliwell v minulosti chodila napríklad so scenáristom Sachom Gervasim, s ktorým má osemročnú dcéru Bluebell Madonnu, ďalej s miliardárom Fabriozom Politim alebo komikom Russellom Brandom. Horner sa nedávno rozišiel s dlhoročnou partnerkou Beverley Allen, ktorá mu šesť mesiac predtým porodila dcéru Oliviu.

Geraldine Estelle „Geri“ Halliwell sa preslávila v spomínanej formácii Spice Girls, s ktorou vydala albumy Spice (1996) a Spiceworld (1997). V roku 1998 skupinu opustila a vydala sa na sólovú dráhu. Na konte má štúdiovky Schizophonic (1999), Scream If You Wanna Go Faster (2001) a Passion (2005).

So Spice Girls potom ešte vydala výberovku Greatest Hits (2007) a taktiež spolu s ostatnými členkami absolvovala svetové turné. Naposledy sa spolu predstavili na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012.

Informácie pochádzajú z webstránky www.aceshowbiz.com a archívu agentúry SITA.

11. novembra 2014

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA