Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
GS MimiStar
GS MimiStar
4. septembra 2014 Tipy redakcie od PRSITA Diskusia()

GS MimiStar® – To najlepšie na ceste za Vaším bábätkom

BRATISLAVA 4. septembra (PR) – Dĺžka čakania na vytúžené bábätko je u každej ženy iná. Spoločnosť Green-Swan Pharmaceuticals, v spolupráci so špecialistami na pomoc pri otehotnení z Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe – Podolí, prichádza s novinkou GS MimiStar®, ktorý ženské telo pripraví na počatie bábätka, a pomôže k rýchlejšiemu otehotneniu. Okrem toho obsahuje vitamíny a minerály podporujúce psychickú pohodu, ktorá je pre splnenie sna budúcej mamičky kľúčová.

„GS MimiStar je výnimočný svojím zložením. Vďaka unikátnej kombinácii vitamínov a špeciálnych látok podporujúcich nielen fyziologické procesy, ale tiež psychickú pohodu, pomáha k otehotneniu prirodzenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovú, jód, horčík a ďalšie prvky, ktoré sú potrebné v období pred tehotenstvom,“ radí gynekologička MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe a dodáva: „Inositol je pre ženské telo kľúčový. Ide sa o látku prirodzene sa vyskytujúcu v ľudskom organizme. Telo si však nedokáže vyprodukovať jeho potrebné množstvo samo, preto je potrebné ho prijímať aj z vonkajšieho prostredia. Inositol, mnohými klinickými štúdiami* overená látka, pomáha upraviť menštruačný cyklus, optimalizuje činnosť vaječníkov a navodzuje ovuláciu. Zároveň je dôležitý pre správnu kvalitu a dostatočné množstvo zrelých vajíčok.“

Kyselina listová je ďalšou dôležitou látkou, prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Zinok podporuje plodnosť a reprodukciu, horčík a vitamín C napomáhajú zníženiu pocitu únavy a vyčerpania a podieľajú sa na správnej funkcii svalov a nervového systému. GS MimiStar® je unikátny tiež vďaka obsahu jódu, ktorý podporuje správnu činnosť štítnej žľazy. Tá má zásadný vplyv na úspešné počatie.

„GS MimiStar® je určený pre všetky ženy, ktoré plánujú otehotnieť. Jeho pomoc ocenia predovšetkým tie, ktoré sa snažia o prvého potomka v už pokročilejšom veku, alebo tie, ktoré užívali dlhé roky hormonálnu antikoncepciu, a teraz, po jej vysadení, potrebujú doplniť látky dôležité pre hladký priebeh otehotnenia. Okrem toho je GS MimiStar® vhodný aj pre ženy pokúšajúce sa otehotnieť s pomocou centra asistovanej reprodukcie,“ hovorí MUDr. Diana Mlynárová.

V súčasnej dobe rieši problém s otehotnením, spôsobený rôznymi dôvodmi, každý šiesty pár. „Šancu na otehotnenie značne ovplyvňuje nielen zdravý životný štýl a dostatok potrebných látok, ale predovšetkým aj psychický stav ženy. Každoročne k nám do Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe prichádza viac než 300 žien, ktoré nemôžu otehotnieť. U časti z nich sú ťažkosti spôsobené práve neustálym stresom a psychickou nevyrovnanosťou. Viac než 35 % z nich pomôžu naši špecialisti ich problém vyriešiť,“ uzatvára MUDr. Diana Mlynárová.

GS MimiStar® je dostupný v lekárňach alebo na www.gsmimistar.sk za odporúčanú cenu 14,49 Eur.

GS MimiStar
Snahu otehotnieť je možné okrem užívania doplnkov stravy GS MimiStar® podporiť aj zisťovaním plodných dní. K tomu môžu napomôcť pravidelné ovulačné testy. GS Ovultest s 99% istotou určí dva dni v cykle, ktoré sú pre otehotnenie najvhodnejšie. Jeho použitie je veľmi rýchle a jednoduché. Okrem toho sa vďaka nemu šance na počatie niekoľkonásobne zvýšia. Dostupné sú v lekárňach v balení tri kusy za odporúčanú cenu 3,49 Eur.

Viac informácií o produkte na www.gsmimistar.sk

*napr.: Gerli S, Mignosa M, Di Renzo GC. European Review for Medical and Pharmacological Sciences. 2003; 7:151–159./www.europeanreview.org

Odporúčané články

Perfektné tipy pre dlhotrvácnu manikúru Módny dizajnér Azzedine Alaia, známy ako „kráľ Clingu“, zomrel vo veku 77 rokov

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Tipy redakcie

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...