Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
GS MimiStar
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
GS MimiStar
4. septembra 2014 Tipy redakcie od PRSITA Diskusia()

GS MimiStar® – To najlepšie na ceste za Vaším bábätkom

BRATISLAVA 4. septembra (PR) – Dĺžka čakania na vytúžené bábätko je u každej ženy iná. Spoločnosť Green-Swan Pharmaceuticals, v spolupráci so špecialistami na pomoc pri otehotnení z Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe – Podolí, prichádza s novinkou GS MimiStar®, ktorý ženské telo pripraví na počatie bábätka, a pomôže k rýchlejšiemu otehotneniu. Okrem toho obsahuje vitamíny a minerály podporujúce psychickú pohodu, ktorá je pre splnenie sna budúcej mamičky kľúčová.

„GS MimiStar je výnimočný svojím zložením. Vďaka unikátnej kombinácii vitamínov a špeciálnych látok podporujúcich nielen fyziologické procesy, ale tiež psychickú pohodu, pomáha k otehotneniu prirodzenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovú, jód, horčík a ďalšie prvky, ktoré sú potrebné v období pred tehotenstvom,“ radí gynekologička MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe a dodáva: „Inositol je pre ženské telo kľúčový. Ide sa o látku prirodzene sa vyskytujúcu v ľudskom organizme. Telo si však nedokáže vyprodukovať jeho potrebné množstvo samo, preto je potrebné ho prijímať aj z vonkajšieho prostredia. Inositol, mnohými klinickými štúdiami* overená látka, pomáha upraviť menštruačný cyklus, optimalizuje činnosť vaječníkov a navodzuje ovuláciu. Zároveň je dôležitý pre správnu kvalitu a dostatočné množstvo zrelých vajíčok.“

Kyselina listová je ďalšou dôležitou látkou, prispieva k rastu zárodočných tkanív počas tehotenstva. Zinok podporuje plodnosť a reprodukciu, horčík a vitamín C napomáhajú zníženiu pocitu únavy a vyčerpania a podieľajú sa na správnej funkcii svalov a nervového systému. GS MimiStar® je unikátny tiež vďaka obsahu jódu, ktorý podporuje správnu činnosť štítnej žľazy. Tá má zásadný vplyv na úspešné počatie.

„GS MimiStar® je určený pre všetky ženy, ktoré plánujú otehotnieť. Jeho pomoc ocenia predovšetkým tie, ktoré sa snažia o prvého potomka v už pokročilejšom veku, alebo tie, ktoré užívali dlhé roky hormonálnu antikoncepciu, a teraz, po jej vysadení, potrebujú doplniť látky dôležité pre hladký priebeh otehotnenia. Okrem toho je GS MimiStar® vhodný aj pre ženy pokúšajúce sa otehotnieť s pomocou centra asistovanej reprodukcie,“ hovorí MUDr. Diana Mlynárová.

V súčasnej dobe rieši problém s otehotnením, spôsobený rôznymi dôvodmi, každý šiesty pár. „Šancu na otehotnenie značne ovplyvňuje nielen zdravý životný štýl a dostatok potrebných látok, ale predovšetkým aj psychický stav ženy. Každoročne k nám do Ústavu pre starostlivosť o matku a dieťa v Prahe prichádza viac než 300 žien, ktoré nemôžu otehotnieť. U časti z nich sú ťažkosti spôsobené práve neustálym stresom a psychickou nevyrovnanosťou. Viac než 35 % z nich pomôžu naši špecialisti ich problém vyriešiť,“ uzatvára MUDr. Diana Mlynárová.

GS MimiStar® je dostupný v lekárňach alebo na www.gsmimistar.sk za odporúčanú cenu 14,49 Eur.

GS MimiStar
Snahu otehotnieť je možné okrem užívania doplnkov stravy GS MimiStar® podporiť aj zisťovaním plodných dní. K tomu môžu napomôcť pravidelné ovulačné testy. GS Ovultest s 99% istotou určí dva dni v cykle, ktoré sú pre otehotnenie najvhodnejšie. Jeho použitie je veľmi rýchle a jednoduché. Okrem toho sa vďaka nemu šance na počatie niekoľkonásobne zvýšia. Dostupné sú v lekárňach v balení tri kusy za odporúčanú cenu 3,49 Eur.

Viac informácií o produkte na www.gsmimistar.sk

*napr.: Gerli S, Mignosa M, Di Renzo GC. European Review for Medical and Pharmacological Sciences. 2003; 7:151–159./www.europeanreview.org

Odporúčané články

6 krokov, ako šikovne uskladniť veci vo vašej domácnosti Prečo muži po svadbe začnú priberať?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z DamskaJazda.sk:

Z kategórie Tipy redakcie

Odporúčame

Copyright © iSITA s.r.o. Všetky práva vyhradené. iSITA si vyhradzuje právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos tohto článku, jeho častí a zverejnených fotografií.
Rozumiem

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...