Gwen Stefani sa priznala k svojej veľkej neresti

Gwen Stefani
Gwen Stefani SITA/AP
reklama:

Štyridsaťštyriročná rodáčka z kalifornského Fullertonu to prezradila v krátkej upútavke na talentovú šou The Voice, v siedmej sezóne ktorej sa predstaví ako mentorka.

Americká speváčka a frontmanka kapely No Doubt Gwen Stefani priznala, že svoj voľný čas najradšej trávi leňošením. Štyridsaťštyriročná rodáčka z kalifornského Fullertonu to uviedla v krátkej upútavke na talentovú šou The Voice, v siedmej sezóne ktorej sa predstaví ako mentorka. “Veľa ľudí to o mne nevie, no vo všeobecnosti som lenivý človek. Naozaj som. Mojou najobľúbenejšou činnosťou je sedieť na posteli, jesť pizzu a tak podobne, jednoducho nerobiť nič,” vyjadrila sa trojnásobná matka.

Kapela No Doubt je na hudobnej scéne od roku 1986 a okrem Gwen Stefani v nej pôsobia aj Tony Kanal, Adrian Young a Tom Dumont. V rokoch 2004 až 2008 však mali pauzu, pretože Stefani sa venovala sólovej kariére. V tomto období vydala dve sólovky – Love. Angel. Music. Baby. (2004) a The Sweet Escape (2006).

No Doubt dosiahli najväčší úspech s tretím albumom Tragic Kingdom (1995), z ktorého pochádza aj ich najväčší hit Don’t Speak. Dvojnásobní držitelia ceny Grammy vydali zatiaľ poslednú štúdiovku Push And Shove predvlani v septembri. Ďalšími známymi singlami kapely sú napríklad Hey Baby (feat. Bounty Killer), Hella Good, Underneath It All (feat. Lady Saw), It’s My Life, Just a Girl, Bathwater, Ex-Girlfriend alebo Spiderwebs.

Informácie pochádzajú z webstránky www.music-news.com a archívu agentúry SITA.

5. septembra 2014

Súvisiace témy:
reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA