Hayley Williams z Paramore je zasnúbená

Hayley Williams z Paramore prichádza na MTV Movie Awards
Hayley Williams z Paramore prichádza na MTV Movie Awards SITA/AP
reklama:

Dvadsaťšesťročnú speváčku požiadal o ruku gitarista formácie New Found Glory Chad Gilbert, s ktorým chodí od roku 2008.

Speváčka americkej rockovej kapely Paramore Hayley Williams sa zasnúbila s gitaristom formácie New Found Glory Chadom Gilbertom, s ktorým tvorí pár od roku 2008.

Tridsaťtriročný hudobník na Silvestra prostredníctvom služby Instagram prezradil, že 26-ročnú speváčku požiadal o ruku 25. decembra. Správy o zasnúbení potom potvrdila aj samotná Williams.

Paramore vznikli v roku 2004 vo Frankline v štáte Tennessee. Debutovali o rok neskôr albumom All We Know Is Falling, po ktorom nasledovali nahrávky Riot! (2007), Brand New Eyes (2009) a Paramore (2013).

V roku 2010 z kapely odišli dvaja zakladajúci členovia – bratia Josh a Zac Farrovci. V súčasnosti tvoria zostavu spomínaná Hayley Williams, basgitarista Jeremy Davis a gitarista Taylor York, pričom na koncertoch s nimi hrávajú ďalší traja hudobníci.

Medzi ich najznámejšie skladby patria Misery Business, Decode, The Only Exception, Still Into You či Ain’t It Fun. Na konte majú dve Kerrang! Awards, jednu MTV Europe Music Award, tri NME Awards a štyri nominácie na Grammy.

Informácie pochádzajú z webstránky www.people.com a archívu agentúry SITA.

2. januára 2015

reklama:
reklama:

Najčítanejšie za 24 hod

Autor: SITA